Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+61
Albert
Armanda
gjeto gjetani
megan
Vranakondi
kushtrim
Matilda
mevlan marini
PRINCESA
yllka sebi
Amelia
mirela ela
Klea@Love
Eldushja
Arjola
Lavdia
Mirsiana
Armando09
dANJELA
Erilda
Genta
Zog i Shqipes
florida_L
K@LoR5i
R€B€KA
Sara
casanova
Lida
fabian
Studentja
trimi
Marsela
Bjondina
Romina
Majlinda
adela
alkida24
Djal~Matjan
kingji
Paula
ILIROS
shpirti_omel
Tigri
AlbGirl
Denisa
Enkelejda
shaban cakolli
Florida
fjolla-1
SyKaltra
Anxhela-2008
Luleshtrydha
Anisa
Daniela
Alma
bledar dada
Desperado
Odeta
Gurabardhesi
Administratori
Scarface
65 posters

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Paula Mon 11 Jan 2010, 00:40

  Miredita.
  Duke ju pershendetur te gjitheve pa perjashtim apo pa ndonje citim emri ne vecanti, ju uroj qe te kaloni nje vit te mbare dhe te begatshem ne cdo fushe te jetes.

  Perzemensisht e juaja, Paula.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Vizitor Fri 22 Jan 2010, 20:35

  a ka gjė mė tė mirė se tė pėrshėndesėsh me njė ngohtėsi tė veēantė miqėt dhe anėtarėt e kėtij forumi familjar. shėndet tė kenė dhe ēiltėrsi shpirtėrore, dhe tė jenė tė bekuar pėr jetėn e tyre qė e bėjnė.
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Studentja Sat 23 Jan 2010, 02:37

  Faleminderit edhe ty raif kashtanjeva dhe te njejtat te uroj edhe une ty dhe gjithe anetareve te ketij forumi.
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 45
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga fabian Fri 29 Jan 2010, 10:30

  I peshendes nga zemra te gjithe njesoj burra-gra,
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Vizitor Fri 29 Jan 2010, 17:52

  besoj se jeni gdhirė mirė dhe shėndetshėm, prandaj pėrshėndes tė gjithė dhe iu dėshiroj njė ditė tė mbarė, pėr ata qė punojnė ditėn e fundit tė kėsaj jave dhe pėrfundimin e kėtij muaji, do tu dėshiroj vikend tė hareshėm nėse kanė mundėsi tė shijojnė bardhėsitė dhe bukuritė e kėtij dimri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Vizitor Fri 29 Jan 2010, 17:55

  krejt ēfarė do tė dėshiroja ėshtė qė tė nisim njė ditė tė mbarė dhe tė kėndshme, uroj qė tė jemi shumė pranė njėri-tjetrit duke shfletuar faqet e kėtij forumi. pėrshėndetje bordit drejtues dhe zoti iu bekoftė nė punėn e juaj.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Lida Wed 17 Feb 2010, 00:31

  Edhe une si anetare e re qe jam ne forum, kam nderin dhe kenaqesine qe te pershendes te gjithe anetaret e forumit dhe tju uroj te gjitheve nje dite sa me te mbare dhe te suksesshme ne pune, shkolle dhe kudo tjeter.

  me respekte nga une.
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 36
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga casanova Wed 17 Feb 2010, 22:00

  pershendetje per te gjithe antaret e forumit ju uroj fat dhe mbaresi ne jete.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Thu 25 Feb 2010, 02:49

  Edhe une ju pershendes te gjitheve pa perjashtim anetare te nderuar te ketij forumi dhe ju uroj cdo te mire qe iua deshiron e bardha zemer ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga SyKaltra Tue 02 Mar 2010, 00:35

  Pershendetje, pershendetje te gjitheve.
  Ju uroj te gjitheve qe te keni nisur nje jave sa me te suksesshme dhe te rehateshme kudo, ne shkolle, pune, apo ndonje gje dhe sfere tjeter te jetes.

  Gjithe te mirat ne jete.
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 35
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sara Sat 06 Mar 2010, 01:04

  Ndersa gjendesha ketu ne kete teme duke lexuar pershendetjet e ngrohta te anetareve te mesiperm, nuk dua te largohem nga kjo teme pa e bere edhe une nje pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi.

  Ju uroj te gjitheve nga zemra, fat dhe mbaresi te padundme ne jete.
  Ia kalofshi sa me mire dhe mirudegjofshim se shpejti.
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga R€B€KA Tue 09 Mar 2010, 00:45

  Do te doja qe edhe une ashtu sikurse te tjeret, ti pershendesja te gjithe anetaret e ketij forumi ngado qe ndodhen neper bote. Ju uroj fat dhe lumturi ne familje dhe ne jeten private gjithashtu.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 09 Mar 2010, 08:09

  Pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti anetareve qe jane ende te ri dhe te sapoardhur ne forum.
  Ju uroj te gjitheve fat dhe mbaresi ne jete.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga K@LoR5i Sun 21 Mar 2010, 11:42

  te gjithe antaret e ketij forumi i pershendes perzemersishte dhe ju uroj cdo te mire ne jete.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 39
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga florida_L Wed 24 Mar 2010, 02:56

  Ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj cdo te mire ne jete.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 41
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Djal~Matjan Wed 24 Mar 2010, 11:38

  florida_L shkruajti:Ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj cdo te mire ne jete.

  Bashkohem edhe une me pershendetjen tende...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Zog i Shqipes Thu 25 Mar 2010, 12:08

  Me lejoni qe edhe une si anetar i sapoardhur mes jush, tju uroj te gjitheve fat dhe lumturi te pafundme ne jet.

  Miqesishte.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 34
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Genta Fri 26 Mar 2010, 02:45

  Ju pershendes edhe une te gjitheve dhe ju uroj gjithe te mirate e kesaj bote.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 38
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Erilda Sat 27 Mar 2010, 00:04

  Pershendetje te mesiperme do tkisha deshire tju bashkangjitesha edhe une dhe tju uroja te gjitheve qe te tia kaloni sa me bukur.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Tigri Sat 27 Mar 2010, 23:43

  Edhe njehere ju pershendes te gjitheve pa perjashtim, dhe ve vecanti pershendes edhe te gjithe ata anetare qe kane ardhur te ri qe per aq kohe qe une nuk kam qene ketej verdall.

  Ia kalofshi sa me mire.
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 35
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga dANJELA Sun 28 Mar 2010, 00:04

  Pershendetje dhe uroj qe te jeni duke kaluar nje fundjave sa me te kendshme.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 30 Mar 2010, 00:45

  pershendetje Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 126954
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Zog i Shqipes Tue 30 Mar 2010, 10:39

  Ju uroj qe zoti jua realizofte cdo enderr dhe deshire ne jete.
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 35
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Armando09 Tue 30 Mar 2010, 23:41

  Ju pershendes te gjithe nga zemra dhe ju uroj me te lumturat caste te kesaj bote.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Marsela Fri 09 Apr 2010, 23:07

  pershendetje dhe uroj qe te jeni duke ia kaluar mire e me mire.

  Sponsored content


  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 5 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:20