Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+61
Albert
Armanda
gjeto gjetani
megan
Vranakondi
kushtrim
Matilda
mevlan marini
PRINCESA
yllka sebi
Amelia
mirela ela
Klea@Love
Eldushja
Arjola
Lavdia
Mirsiana
Armando09
dANJELA
Erilda
Genta
Zog i Shqipes
florida_L
K@LoR5i
R€B€KA
Sara
casanova
Lida
fabian
Studentja
trimi
Marsela
Bjondina
Romina
Majlinda
adela
alkida24
Djal~Matjan
kingji
Paula
ILIROS
shpirti_omel
Tigri
AlbGirl
Denisa
Enkelejda
shaban cakolli
Florida
fjolla-1
SyKaltra
Anxhela-2008
Luleshtrydha
Anisa
Daniela
Alma
bledar dada
Desperado
Odeta
Gurabardhesi
Administratori
Scarface
65 posters

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Tue 29 Jan 2008, 00:57

  Kete teme e hapa vetem per te pershendetur anetaret e ketij forumi.
  Ndaj me mespekt ju pershendes te gjitheve pa perjashtim dhe ju uroj fat, lumturi dhe suksese te pafundme ne jete...

  Zoti jua befte mbare ne cdo hap te jetes tuaj qe do te ndermerrni.

  Me perzemersi per te gjithe juve: Scarface.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Wed 30 Jan 2008, 02:31

  Persjendetje Scarface.

  Urime per temen dhe te faleminderit per pershendetjen tenede te nngohte.

  Fat, lumturi dhe suksese te uroj edhe une ty dhe te gjithe anetareve te tjere te ketij forumi.

  Sinqerishte per te gjithe:
  Saimiri...
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Gurabardhesi Sat 23 Feb 2008, 23:23

  Pershendetje Scarface dhe urime per temen.

  Nje pershendetje te ngrohte do te kisha deshira
  t'a beja edhe une per te gjithe anetaret e ketij forumi
  kudo qe ndodhen.

  J'u uroj gjithe te mirat ne jete.


  Me respekt per ju: Gurabardhesi...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Odeta Tue 26 Feb 2008, 05:26

  Pershedetje edhe ty Scarface.
  Gjithashtu nuk harroj te pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi dhe ne vecanti nje pershendetje te ngrohte do te doja te beja per Saimirin dhe Gurabardhesin.

  J'u uroj gjithe te mirat dhe fat e lumturi ne jete...

  Odeta...
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Gurabardhesi Sat 01 Mar 2008, 22:32

  Odeta shkruajti:Pershedetje edhe ty Scarface.
  Gjithashtu nuk harroj te pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi dhe ne vecanti nje pershendetje te ngrohte do te doja te beja per Saimirin dhe Gurabardhesin.

  J'u uroj gjithe te mirat dhe fat e lumturi ne jete...

  Odeta...

  Pershendetje dhe te faleminderit shume per pershendetjen tende disi te vecante kete radhe.

  Edhe une te uroj ty c'do gje te bukur ne kete jete.

  Me kenaqesi per ty: Gurabardhesi.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Tue 11 Mar 2008, 09:49

  Pershendetje, pershendetje te gjithve pa perjashtim...


  Kalofshi sa me mire...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Desperado Thu 13 Mar 2008, 23:43

  Nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemert do te kisha deshire
  te beja edhe une per te gjithe anetaret e ketij forumi...

  J'u uroj fat te mbare dhe lumturi te pafundme ne jete kudo qe te
  ndodheni neper bote.
  Zoti qofte gjithmone me ju...
  Me respekt ndaj te gjitheve; Desperado...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Sat 15 Mar 2008, 02:48

  Desperado shkruajti:Nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemert do te kisha deshire
  te beja edhe une per te gjithe anetaret e ketij forumi...

  J'u uroj fat te mbare dhe lumturi te pafundme ne jete kudo qe te
  ndodheni neper bote.
  Zoti qofte gjithmone me ju...
  Me respekt ndaj te gjitheve; Desperado...

  Pershendetje Desperdo.
  Faleminderit per fjalet tua te ngrohta dhe miqesore, dhe njekohesishte,
  mire se erdhe ne forum.

  Kalofsh mire.
  bledar dada
  bledar dada
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 36
  Vendndodhja : italy
  Profesioni : student
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/03/2008
  Humor : simpatic

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga bledar dada Sun 16 Mar 2008, 08:23

  nje pershendetje te gjithe anetareve te ketij forumi edhe nga une bledi nje nga forumistat e ri nje gurabardhas me origjine denbabaden.
  Kam nje pytje: a dini not guri???? Laughing
  me ktheni pergjigje
  ciao a tutti


  Edituar pėr herė tė fundit nga bledar dada nė Sun 16 Mar 2008, 23:13, edituar 1 herė gjithsej
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Sun 16 Mar 2008, 12:52

  bledar dada shkruajti:nje pershendetje te gjithe anetareve te ketij forumi edhe nga une bledi nje nga forumistat e ri nje gurabardhas me origjine denbabaden.
  Kam nje pyeje: a dini not guri???? Laughing
  me ktheni pergjigje
  ciao a tutti

  Pershendetje edhe ty kusho, dhe mire se erdhe ne forum.
  Shpresoj qe ti'a kalosh sa me mire nen shoqerine qe do te te
  ofroje ky forum dhe anetaret e tij.

  Te uroj fat dhe suksese te pafundme ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Odeta Thu 10 Apr 2008, 09:37

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Alma Mon 14 Apr 2008, 21:58

  Kam kenaqesine dhe rrespektin qe te bashkohem edhe une ne pershendetjen tuaj te ngrohte dhe te sinqerte per te gjithe anetaret e ketij forumi.

  Ndaj j'u pershendes te gjitheve pa perjashtim dhe j'u uroj fat e mbaresi ne jete...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Daniela Mon 14 Apr 2008, 22:44

  Pershendetje edhe nga ana ime te gjitheve pa perjashtim.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Tue 15 Apr 2008, 02:50

  Pershendetje Alma dhe Daniela dhe duke qene se jeni te sapoardhura
  ne mesin tone ju uroj mireseardhjen dhe te kaloni sa me mire dhe kndshem
  nen shoqerine tone dh te ketij forumi.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Wed 16 Apr 2008, 01:58

  Ju falenderoj te gjitheve nga zemra per pershendetjet tuaja te ngrohta,
  dhe ne te njejten kohe kam kenaqesine qe t'ju uroj gjithe te mirat e kesaj
  jete, kudo qe te gjendeni neper bote...

  Kalofshi mire e me mire ne jete...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Alma Sun 20 Apr 2008, 09:29

  Faleminderit Saimiri dhe Scarface per pershendetjen tuaj.

  Edhe une ju pershendes serish dhe ju uroj gjithe te mirat e kesaj jete.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Tue 22 Apr 2008, 19:25

  Pershendetje te gjitheve dhe ju uroj fat e lumturi ne jete...

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Thu 24 Apr 2008, 02:47

  Pershendetje edhe prape nga unaaaaaaaa....

  Kalofshi mire te gjithe.
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 39
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Anisa Sun 27 Apr 2008, 00:39

  Miredita te gjitheve.

  Meqenese u ndodha reastesishte ne kete teme, mendova se nuk i'a vlen
  qe te largohem, pa e lacuar edhe une nje pershendetje.

  Ndaj j'u pershendes te gjitheve pa perjashtim dhe j'u uroj qe te kaloni nje
  dite te bukur dhe te mbushur plot gezim e hare...
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 37
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Luleshtrydha Wed 30 Apr 2008, 23:13

  Epo perse jo edhe nga une?!

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.

  Gjithe te mirat ne jete.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Fri 02 May 2008, 23:33

  Pershenedtje Anisa dhe Luleshtrydha...

  Ej edhe ju te tjereve pershendetje.

  Kalofshi bukur...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Desperado Sat 03 May 2008, 23:34

  Pershendetje te gjitheve.

  Shpresoj qe te jeni duke kaluar nje fundjave sa me te bukur.

  Kalofshi mire...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Anxhela-2008 Mon 12 May 2008, 08:05

  Pershendetje te gjitheve edhe nga une Anxhela.

  Ju uroj nga zemra gjithe te mirat e kesaj jete...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Daniela Tue 13 May 2008, 05:26

  Pershendetje edhe ty Anxhela dhe kalofsh mire yllo.

  Ej, pershendetje edhe ju te tjereve dhe shpresoj qe te jeni duke kaluar mire.

  Pafshim.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Alma Sat 24 May 2008, 22:30

  Edhe nga une; cuna dhe goca pershendetje te gjitheve kudo qe te jeni dhe uroj qe te jeni duke ia kaluar sa me bukur...

  Sponsored content


  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 22 Apr 2024, 23:58