Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+61
Albert
Armanda
gjeto gjetani
megan
Vranakondi
kushtrim
Matilda
mevlan marini
PRINCESA
yllka sebi
Amelia
mirela ela
Klea@Love
Eldushja
Arjola
Lavdia
Mirsiana
Armando09
dANJELA
Erilda
Genta
Zog i Shqipes
florida_L
K@LoR5i
R€B€KA
Sara
casanova
Lida
fabian
Studentja
trimi
Marsela
Bjondina
Romina
Majlinda
adela
alkida24
Djal~Matjan
kingji
Paula
ILIROS
shpirti_omel
Tigri
AlbGirl
Denisa
Enkelejda
shaban cakolli
Florida
fjolla-1
SyKaltra
Anxhela-2008
Luleshtrydha
Anisa
Daniela
Alma
bledar dada
Desperado
Odeta
Gurabardhesi
Administratori
Scarface
65 posters

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 37
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Denisa Sat 14 Mar 2009, 03:04

  ju pershendes te gjitheve duke ju uruar gjith te mirat e kesaj jete dhe fat e mbaresi pafund.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga AlbGirl Mon 16 Mar 2009, 05:27

  Pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi, dhe dua tju them qe jeni te gjithe te mrekullueshem pa perjashti.
  gjithe te mirat dhe suksese ne jete
  kingji
  kingji
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 41
  Vendndodhja : gjilan
  Profesioni : zejtar
  Pikėt : 4
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/03/2009
  Humor : mė pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga kingji Wed 18 Mar 2009, 22:56

  pershendetje per te gjith,u ktheva pas nj viti mirpo kerkoj lejen tuaj nese me pranoni apo ju Embarassed
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga shpirti_omel Sat 21 Mar 2009, 21:31

  kingji shkruajti:pershendetje per te gjith,u ktheva pas nj viti mirpo kerkoj lejen tuaj nese me pranoni apo ju Embarassed

  Mire se vjen mes nesh kingji.
  Shpresoj se do te kalojme sa me bukur sebashku ketu ne forum.

  Kalofsh mire.
  kingji
  kingji
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 41
  Vendndodhja : gjilan
  Profesioni : zejtar
  Pikėt : 4
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/03/2009
  Humor : mė pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga kingji Wed 25 Mar 2009, 18:47

  faleminderit per mikpritje shpirti i omel ,edhe un shpresoj se do ja kalojm mir ne kte forum ,por gjithsesi mbetesh e pershendetur nga ana ime kaloja bukur
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Tigri Wed 25 Mar 2009, 23:51

  Pershendetje te gjitheve dhe ne vecanti kingjit qe qenka i sapoardhur ne forum.
  Te uroj qe te kalosh sa me bukur me ne ne forum kingji dhe cdo te mire ne jete.

  Kalofshi mire te gjithe.
  kingji
  kingji
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 41
  Vendndodhja : gjilan
  Profesioni : zejtar
  Pikėt : 4
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/03/2009
  Humor : mė pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga kingji Sat 28 Mar 2009, 20:58

  faleminderit tigernflm edhe ni her qe me veqove ne pershendetjen tėnde turoj sukses dhe qdo te mir ne jet.
  gjith se si ju pershendes te gjith juve gurbardh
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 41
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Djal~Matjan Thu 02 Apr 2009, 02:12

  Pershendetje te gjitheve nga une Djal~Matjan.
  Mire se je gjej dhe shpresoj qe te jem i mirepritur edhe nga ana juaj.

  Kalofshi bukur.
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 38
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga alkida24 Wed 15 Apr 2009, 23:15

  Edhe une ju pershendes te gjitheve pa perjashtim dhe uroj qe te jeni mire ne shendet, pune, familje e ne cdo aspekt tjeter te jetes.
  Mirudegjofshim
  kingji
  kingji
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 41
  Vendndodhja : gjilan
  Profesioni : zejtar
  Pikėt : 4
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/03/2009
  Humor : mė pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga kingji Thu 16 Apr 2009, 00:58

  pershendetje te gjithve pa dllim,uroj qe te gjith te jeni bukur
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Tue 21 Apr 2009, 23:07

  Flm kingji dhe njekohesishte edhe une te pershendes ty dhe gjithe anetaret e forumit dhe ju uroj qe te kaloni nje jave sa e te kendshme dhe me sa me pak halle e probleme.

  Gjithe te mirat.
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 35
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga adela Thu 23 Apr 2009, 23:50

  Pershendetje edhe nga une, per te gjithe anetaret e ketij forumi.
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 37
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Denisa Sun 17 May 2009, 23:05

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim dhe uroj qe te jeni duke kaluar nje fundjave sa me te kendshme.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Alma Mon 18 May 2009, 21:20

  Pershendetje dhe uroj qe te jeni kaluar te gjithe nje fillim jave sa me te mbare.
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Enkelejda Wed 22 Jul 2009, 09:57

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim nga une Enkelejda dhe uroj qe te jeni mire te gjithe ne cdo aspekt te jetes.
  U be nje kohe goxha e gjate, qe nuk me eshte dhene mundesia qe te jem aktive ne forum, dhe po vej re qe paskan ardhur plot anetare te rinj. edhe me keta te fundit shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku.
  gjithe te mirat nga une
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 41
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Djal~Matjan Wed 19 Aug 2009, 22:33

  Nje pershedetje per te gjithe anetaret e forumit do te kisha deshire ta beja edhe une.

  gjithe te mirat
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 36
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Luleshtrydha Mon 24 Aug 2009, 03:07

  Edhe une ju pershendes te gjitheve pa emra konkrete, pasi nuk do me mjaftonte koha per nje pershendetje te tille. hahaha

  Uroj qe te keni kaluar dhe te jeni duke kaluar nje fundjave se me te kendshme.
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Majlinda Sun 29 Nov 2009, 11:50

  Edhe une ju pershendes thelle nga zemra, te gjithe juve anetare te ketij forumi, dhe ju uroj gjithe te mirat e kesaj bote, ngado qe te jeni neper bote.
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Romina Mon 30 Nov 2009, 00:03

  Pershendes edhe une te gjithe anetaret e ketij forumi pa perjashtim dhe ju uroj cdo te mire ne jete.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 01 Dec 2009, 01:45

  Pershendeeeeeeeeeeeetjeeeeeeeeeeeeeee te gjiiiiiiiiitheeeeeeeeeveeeeeeeeeeeeee...

  Kalofshi mire.
  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 35
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Bjondina Fri 04 Dec 2009, 03:17

  Pershendetje edhe nga ana ime per te gjithe anetaret pa perjashtim, pasi ende nuk njoh asnjerin, pasi jam e sapo ardhur. Uroj qe te jeni duke kaluar sa me bukur.
  Shendet dhe fat ju uroj te gjitheve ne jete.

  Ciao,
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Alma Fri 04 Dec 2009, 03:30

  Pershendetje cuna dhe goca dhe uroj qe te jeni mire te gjithe ne cdo aspekt te jetes.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Marsela Sun 06 Dec 2009, 11:40

  Si anetare e re qe jam ne kete forum edhe une do te kisha deshire qe tju pershendesja te gjitheve pa perjashtim dhe tju uroja fat dhe jete te mbare.
  trimi
  trimi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 36
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/12/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga trimi Tue 15 Dec 2009, 02:31

  Po ju pershendesi dhe una meqe jam dhe i ri.
  Ju uroj te gjith qe tia kaloni sa me mire qe te jete e mundur.... Smile
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Marsela Tue 05 Jan 2010, 01:31

  trimi shkruajti:Po ju pershendesi dhe una meqe jam dhe i ri.
  Ju uroj te gjith qe tia kaloni sa me mire qe te jete e mundur.... Smile

  Pershendetje dhe mire se vjen trimi.

  Sponsored content


  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 4 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:34