Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Odeta Fri 10 Oct 2008, 01:38

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.

  Gezohem qe jeni mire dhe ju deshiroj gjithe te mirat ne kete jete.

  perzemersishte, Odeta.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 ILoveYouAnimRvText
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga fjolla-1 Sun 19 Oct 2008, 19:25

  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit. Razz


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga AlbGirl Sat 25 Oct 2008, 23:24

  Pershendetje edhe nga una, te gjitheve pa nisur te permendi emra, se mos gabimishte po harroj ndonjerin dhe pastaj i ngelet hatri!

  Nejse ju uroj gjithe te mirat e kesaj jete kudo qe te ndodheni neper bote.

  Pacim...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Odeta Fri 07 Nov 2008, 10:41

  Pershendetje edhe njehere nga ana ime dhe uroj qe te jeni mire te gjithe, ne cdo aspekt te jetes suaj.

  Kalofshi sa me mire dhe befshi qejf pa fund.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 ILoveYouAnimRvText
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga SyKaltra Fri 07 Nov 2008, 23:59

  Pershendeeeeeeetjeeeeeeeee.....

  Ju uroj gjithe te mirat.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Text_150
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Tigri Mon 10 Nov 2008, 00:38

  Pershendetje edhe nga ana ime, te gjitheve pa perjashtim.

  Uroj qe te jeni duke kaluar nje te diele sa me te kendshme, prane familjes suaj apo personit qe e doni aq shume ne jete.

  Mireudegjofshim.
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 36
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Anisa Thu 13 Nov 2008, 11:01

  Ju pershendes te gjitheve pa perjashtim dhe ne te njejten kohe shpresoj qe te jeni mire me shendet.

  Kalofshi mire dhe mirudegjofshim.


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Anxhela-2008 Fri 14 Nov 2008, 10:59

  Anisa shkruajti:Ju pershendes te gjitheve pa perjashtim dhe ne te njejten kohe shpresoj qe te jeni mire me shendet.

  Kalofshi mire dhe mirudegjofshim.

  Ele una ju pelshendesi te gjifeve...


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga shpirti_omel Sat 15 Nov 2008, 00:06

  Duke qene se jam i sapo ardhur, ju pershendes edhe une te gjitheve, dhe shpresoj qe te jem i mirepritur nga te gjithe.

  Kalofshi mire te gjithe.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Florida Sat 15 Nov 2008, 23:50

  Miredita qe te gjitheve.
  Ju pershendes miqesishte nga zemra dhe ju deshiroj cdo te mire ne jete.

  Miqesishte - Florida.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 I52333634_17449
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Alma Mon 17 Nov 2008, 00:28

  Pershendetje edhe nga una, se u bene pak si shume qe nuk marr pjese ne forum.

  Shpresoj qe te jeni me shendet dhe ne cdo aspekt tjeter te jetes suaj.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Thu 27 Nov 2008, 10:49

  Pershendetje serish te gjitheve nga ana ime, dhe njekohesishte ju kerkoj ndjese per mosqenien aktive kohet e fundit ne forum, per shkak te kohes se lire, e cila nuk me ka premtuar shume kohet e fundit.

  Gjithsesi nuk do te leja menjane pa i falenderuar te gjithe anetaret per punen e bere ne kete forum.

  Ju uroj gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Pictur10
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga SyKaltra Tue 23 Dec 2008, 02:44

  Nje pershendetje te ngrohte per te gjithe anetaret e ketij forumi.

  Ju uroj fat dhe suksese ne jete te gjitheve pa perjashtim.

  perzemersishte, SyKaltra.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Text_150
  ILIROS
  ILIROS
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 34
  Vendndodhja : tiran
  Profesioni : loan oficer
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/12/2008
  Humor : portokalli

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga ILIROS Wed 24 Dec 2008, 05:15

  po nga te kemi ty moj cik,patriote e jona je
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga SyKaltra Mon 12 Jan 2009, 08:08

  ILIROS shkruajti:po nga te kemi ty moj cik,patriote e jona je

  Jo mo ILIROS, jo nuk jam patriote e juaja.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Text_150
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga AlbGirl Fri 16 Jan 2009, 10:48

  Preshendetje te gjitheveeeeeeeeeeeeeeeeee....

  Shpresoj qe te jeni mire te gjithe dhe njekohesishte te jeni duke kalur nje fillimviti sa me te bukur dhe te suksesshem.

  Mireudegjofshim
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Odeta Fri 23 Jan 2009, 03:32

  shume shume pershendetje edhe prej meje.
  uroj qe te jeni mire te gjithe anetare te dashur te forumit

  ju puc shume...


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 ILoveYouAnimRvText
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 25 Jan 2009, 01:10

  Perhsnedtje forumista kudo qe te ndodheni.

  Ju uroj fat dhe mbaresi ne jete, pune dhe familje.

  kalofshi bukur


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 36
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Anisa Mon 26 Jan 2009, 13:00

  Ju pershendes te gjitheve pa perjashtim dhe ne te njejten kohe uroj qe te jeni mire ne cdo aspekt te jetes

  byebye byebye byebye


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 27 Jan 2009, 04:45

  persh.znj.anisa
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Paula Tue 27 Jan 2009, 09:30

  Si anetarja me e re e ktij forumi qe jam tani per tani, do t'kisha shume deshire qe t'ju pershnesja te gjitheve duke ju uruar fat dhe lumturi n'jete kudo qe t'jeni neper bote.

  Me knaqsi, Paula
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga SyKaltra Fri 30 Jan 2009, 02:14

  pershendetje anetar te nderuar te ketij forumi dhe shpresoj qe te jeni duke jaluar sa me mire.
  Ju uroj shendet, fat dhe lumturi ne jete.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Text_150
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Fri 30 Jan 2009, 10:44

  Ju faleminderit te gjitheve per pershendetjet tuaja te ngrohta anetare te nderuar dhe njekohesishte edhe une ju pershendes ju te gjitheve dhe ju uroj gjithe te mirat e kesaj jete.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Scarfa10
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Anxhela-2008 Mon 02 Feb 2009, 00:01

  Pershendetje te gjitheve edhe nga una.
  Shpresoj qe te jeni dule kaluar nje fundjave te kedshme dhe te bukur.

  pacim


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Mar 2009, 00:52

  Te gjitheve ju pershendes nga zemra, dhe ju uroj qe te jeni mire me shendet.
  Kalofshi mire dhe mirudegjofshim.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 478f843eb50393eb697b0b8

  Sponsored content

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 3 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:02