Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Si do te vepronit nese...?!

  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Si do te vepronit nese...?! Empty Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Mon 28 Jan 2008, 13:27

  Nnė kėtė temė dua tė diskutojmė se ēfarė qėndrimi/vendimi do merrni nėse mėsoni se personi qė ju doni mė shumė, pra njeriu me tė cilin keni thurur plane tė ndėrtoni jetėn do tė kishte njė sėmundje ku do tė ndėrronte jetė brenda pak kohe?!

  Si do tė vepronit?!
  A do ishit tė zotė ti qėndroni afėr deri nė frymėmarrjen e tij/saj tė fundit?!
  Do ishit nė gjendje ti kėrkonit tė martohej me ju?!
  Kjo jo prej mėshirės qė ndjeni pėr tė, por prej dashurisė.

  Jepni mendimet tuaja.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga Odeta prej Tue 19 Feb 2008, 02:40

  Ne radhe te pare pershendetje dhe urime per temen Gurabardhesi.

  Persa i perket mendimit tim eshte ky;
  Duke qene se kemi te bejme me nje person te cilin e kemi dashuruar marrezishte dhe mbi te gjitha kemi thurur plane te shumta per te ndertuar nje jete ne vazhdim, une do t'e them me plot bindje se do te isha e afte qe ne qofte se personi ne fjale do te kishte nje semundje te rende qe brenda pak kohe do t'ia merrte jeten, une do t'i qendroja prane me gjithe shpirt deri ne frymemarrjen e fundit...

  Mbi se gjitha do te mbetej pergjithmone ne shpirtin tim edhe pasi te nderronte jete...

  Gjithe te mirat dhe uroj qe asnjeri te mos e kete nje fat te tille ne jete, pasi eshte me te vertete shume e dhimbshme per cilindo...


  ________________________________
  Si do te vepronit nese...?! ILoveYouAnimRvText
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Feb 2008, 00:22

  Pershendetje dhe urime per temen.

  Teme me te vertete shume interesante.
  Persa i perket pergjigjes sime; Te njejten gje do te thoja
  edhe une ashtu sikurse tha Odeta pak me larte.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Si do te vepronit nese...?! Pictur10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga Daniela prej Tue 22 Apr 2008, 00:27

  Nuk jam shume e sigurte, nese do e gjeja guximin ta beja nje gje te tille apo jo!!!...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 07:18

  Un them,ishalla nuk me ndodhe kurr nje gje e tille,sepse do kisha pune qe ta pranoj nje fakt te tille...Qe po humbas njeriun e jetes,time.Dhe me pas do beja cdo gje qe te jemi bashk deri ne minutin e tij te fundit.
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga Majlinda prej Sun 29 Nov 2009, 12:55

  Jam e bindur qe do i gjendesha prane deri ne castet e fundit te jetes.
  rik rik
  rik rik
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 33
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/11/2009

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga rik rik prej Mon 30 Nov 2009, 07:08

  ESHTE SHUME E VESHTIR QE TA MENDOSH E PASTAJ TE SHKRUASH NJE MENDIM PER KETE TEME. DO NDJEHESHA SHUM KEQ QE DO JEM DHE AQ PAK KOHE PERKRAH TIJ POR DO BEJA TE PAMUNDUR TE KALOJA MOMENTET ME TE BUKURA ME TE. MOS I NDODHET KURR NDOKUJT KJO GJE.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:23

  ardhmerija e bukur shkruajti:Un them,ishalla nuk me ndodhe kurr nje gje e tille,sepse do kisha pune qe ta pranoj nje fakt te tille...Qe po humbas njeriun e jetes,time.Dhe me pas do beja cdo gje qe te jemi bashk deri ne minutin e tij te fundit.

  Pajtohem me parafolesen.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete

  Sponsored content

  Si do te vepronit nese...?! Empty Re: Si do te vepronit nese...?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:19