Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Nese mashkulli/femra ne nje lidhje, nuk i thot kurre JO, partneres/it ...?!

  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Nese mashkulli/femra ne nje lidhje, nuk i thot kurre JO, partneres/it ...?! Empty Nese mashkulli/femra ne nje lidhje, nuk i thot kurre JO, partneres/it ...?!

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Tue 28 Sep 2010, 00:07

  Nese ne nje lidhje dashurie, mashkulli apo femra, nuk thot kurre JO, partneres/it, si mendoni ju, a mundet qe te quhet nje lidhje apo dashuri e sinqerte kjo, apo jo?!
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Nese mashkulli/femra ne nje lidhje, nuk i thot kurre JO, partneres/it ...?! Empty Re: Nese mashkulli/femra ne nje lidhje, nuk i thot kurre JO, partneres/it ...?!

  Mesazh nga tipi engjellor prej Sun 10 Jul 2011, 20:15

  se kuptoj per qka si thote jo per seks apo qfare......po ketu spo shoh te arsyeshme se qdo moment njeriu nuk eshte ne qejf a dmth qe kurr jo sben te thote a hahahhah

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:30