Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?!

  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! Empty Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?!

  Mesazh nga Enkelejda prej Sun 29 Jun 2008, 00:19

  Pershendetje te gjitheve.
  Quhem Enkelejda dhe jam e sapoardhur ne kete forum.
  Ndaj duke qene se sapo erdha, kam deshire qe ne fillim tju them te gjitheve pa perjashtim;
  '' Mire se ju gjeta''...

  Shpresoj qe te kaloj bukur me ju ne kete forum.

  Ju faleminderit.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! Empty Re: Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?!

  Mesazh nga fjolla-1 prej Sun 29 Jun 2008, 01:13

  Pershendetje Enkelejda.
  Mire se erdhe ne forum.Shpresoj qe te kalosh mire ne mesin e ketij forum dhe antarev te tij.

  Kalofsh mire dhe cdo te mire ne jete... I love you


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! Empty Re: Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?!

  Mesazh nga Enkelejda prej Sun 29 Jun 2008, 12:18

  fjolla-1 shkruajti:Pershendetje Enkelejda.
  Mire se erdhe ne forum.Shpresoj qe te kalosh mire ne mesin e ketij forum dhe antarev te tij.

  Kalofsh mire dhe cdo te mire ne jete... I love you

  Te faleminderit shume per mikpritjen tende fjolla-1 dhe per fjalete e ngrohta.
  Kam pershtypjen se te gjithe sebashku do tia kalojme per se mbari ne forum.

  Gjithe te mirat edhe ti ne jete..
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! Empty Re: Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?!

  Mesazh nga Scarface prej Fri 11 Jul 2008, 23:39

  Enkelejda shkruajti:Pershendetje te gjitheve.
  Quhem Enkelejda dhe jam e sapoardhur ne kete forum.
  Ndaj duke qene se sapo erdha, kam deshire qe ne fillim tju them te gjitheve pa perjashtim;
  '' Mire se ju gjeta''...

  Shpresoj qe te kaloj bukur me ju ne kete forum.

  Ju faleminderit.

  Miredita Enkelejda dhe mire se erdhe ne mesin tone.
  Uroj qe te kalosh sa me mire nen shoqerine tone dhe te ketij forumi qe na bashkon.

  Kalofsh sa me kendshem.


  ________________________________
  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! Scarfa10
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! Empty Re: Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?!

  Mesazh nga Enkelejda prej Thu 17 Jul 2008, 22:32

  Te faleminderit per mikpritjen Scarface dhe shpresoj qe te kalojme mire sebashku...

  Sponsored content

  Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! Empty Re: Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 28 May 2020, 00:19