Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?! Empty Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 15 May 2011, 10:05

  Cili eshte mendimi juaj ne lidhje me dashurine e njeriut, te nderuar antare:
  Qe dashuria eshte Nevoje, Fat apo Mallkim per njeriun?!


  ________________________________
  Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?! Empty Re: Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?!

  Mesazh nga megan prej Mon 16 May 2011, 18:51

  Te gjitha se bashku mendoj une
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?! Empty Re: Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?!

  Mesazh nga Armanda prej Thu 19 May 2011, 02:50

  megan shkruajti:Te gjitha se bashku mendoj une

  Pajtohem me pergjigjen e dhene nga megan mesiper.
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?! Empty Re: Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?!

  Mesazh nga tipi engjellor prej Fri 08 Jul 2011, 08:08

  ..une mendoj qe eshte nevoje e kerkon shpirti....

  Sponsored content

  Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?! Empty Re: Si mendoni qe, Dashuria eshte, Nevoj, Fat apo Mallkim per njeriun?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:02