Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+4
Paula
Scarface
florida_L
Arjola
8 posters

  Mire se po ju gjej

  Arjola
  Arjola
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 33
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/06/2010

  Mire se po ju gjej Empty Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Arjola Wed 02 Jun 2010, 00:36

  Miredita te gjitheve.
  Une jam Arjola, e sapoardhur ne kete forum. Per shkurt me therrasin Jola.
  Jam 19 vjece dhe vij nga Elbasani.

  Shpresoj te gjej pak mikpritje, qetesi dhe momente te buku ketu mes shoqerise tuaj qe paskeni ndertuar ne forum.

  Mirudegjofshim.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 40
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga florida_L Wed 02 Jun 2010, 09:54

  Mire se vjen motra, dhe ia kalofsh mire ketu me ne.

  pacim, shpirti.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Scarface Fri 04 Jun 2010, 01:10

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Arjola.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 46
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Paula Fri 11 Jun 2010, 23:54

  Mire se ke ardhur mes nesh Arjola, dhe uroj qe tia kalojme mire sebashku.
  klm.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:57

  Mire se vjen mes nesh Arjola, dhe ja kalofsh bukur.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 01:44

  Mire se vjen Arjola. Kalofsh mire.
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Majlinda Sat 04 Sep 2010, 01:15

  Pershendetje dhe mire se erdhe.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Administratori Mon 06 Sep 2010, 09:03

  Mire se erdhe mes nesh Arjola dhe ja kofsh mire gjithashtu.

  Sinqerisht:
  Saimiri...

  Sponsored content


  Mire se po ju gjej Empty Re: Mire se po ju gjej

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 09:28