Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mire se ju gjej te gjitheve.

  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Marsela prej Sun 06 Dec 2009, 11:44

  Mire se ju gjej te gjitheve.

  Une jam Marsela, por per shkurt me therrasin thjesht Ela.
  Me thene te verteten, ne fillim po lexoja disa shkrime te ndryshme neper forum, dhe me pelqyen shume. Pastaj vendosa edhe te regjistrohem dhe sikurse e shihni ja ku jam ne mesin tuaj. Shpresoj qe te jem e mirepritur.
  Kalofshi mire.
  Perzemersishte - Marsela.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:46

  Mire se erdhe mes nesh Ela dhe uroj qe te kalosh sa me bukur.

  Respekte nga une.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Desperado prej Mon 07 Dec 2009, 09:48

  Mire se vjen Marsela dhe kalofsh mire me ne.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Marsela prej Tue 05 Jan 2010, 01:32

  Pershendetje Tigri dhe Desperado...
  Mire se ju gjeta dhe shpresoj qe tia kalojme mire sebashku.

  gjithe te mirat.
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 11 Jan 2010, 07:02

  Mire se vjen Marsela
  Ja kalofsh bukur mesh nesh
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Odeta prej Thu 28 Jan 2010, 00:33

  Mire se vjen Marsela.
  Uroj qe tia kalojme sa me bukur sebashku ketu ne forum.

  Me respekt.


  ________________________________
  Mire se ju gjej te gjitheve. ILoveYouAnimRvText
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Marsela prej Sun 07 Feb 2010, 11:19

  Faleminderit PRINCESA dhe Odeta.

  Mire se ju gjej edhe juve.

  Gjithe te mirat nga une.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Fri 26 Feb 2010, 01:29

  Mire se erdhe Marsela dhe ia kalofsh bukur mes nesh

  Cioa


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Administratori prej Sun 07 Mar 2010, 11:26

  Mire se ke ardhur mes nesh Marsela dhe uroj qe tia kalosh sa me mire me ne.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Mire se ju gjej te gjitheve. Pictur10
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Tue 09 Mar 2010, 08:16

  Mire se ke ardhur Mrsela. Kalofsh sa me bukur motra.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:07

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Marsela.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...


  ________________________________
  Mire se ju gjej te gjitheve. Scarfa10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Alma prej Sat 19 Jun 2010, 22:52

  Mire se vjen Marsela.
  Ja kalofsh bukur mesh nesh motra.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"

  Sponsored content

  Mire se ju gjej te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 22:41