Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Mire se ju gjej edhe une...

  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Bjondina prej Fri 04 Dec 2009, 03:13

  Pershendetje te gjithe juve anetare, dhe mire se ju gjej ne forum.
  Jam Valdetja nga Tirana.
  Shpresoj qe te kaloj mire mes jush.

  Ciao te gjitheve.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:37

  Mire se erdhe Bjondina, dhe uroj qe te kalosh sa me mire mes nesh.

  Pacim.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:24

  Alma shkruajti:Mire se erdhe Bjondina, dhe uroj qe te kalosh sa me mire mes nesh.

  Pacim.

  Mire se erdhe Bjondina.
  Bofsh qejf ketu me ne. hahahahaa.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:47

  Mire se ke ardhur mes nesh Bjondina. Kalofsh sa me mire.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Desperado prej Mon 07 Dec 2009, 09:47

  Mire se vjen dhe kalofsh mire ketu me ne.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Bjondina prej Tue 19 Jan 2010, 01:27

  Ju faleminderit te gjitheve per mikpritjen.
  kalofshi sa me mire.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Odeta prej Thu 28 Jan 2010, 00:32

  mire se na erdhe motra dhe ia kalofsh mire e me mire me ne ketu ne forum.

  pacim.


  ________________________________
  Mire se ju gjej edhe une... ILoveYouAnimRvText
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Tue 09 Mar 2010, 08:20

  Mire se ke ardhur Bjondina. Uroj qe tia kalosh sa me mire.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 11 Mar 2010, 02:51

  Mire se ke ardhur Bjondina dhe njekohesishte uroj qe tia kalosh sa me bukur ketu me ne.


  ________________________________
  Mire se ju gjej edhe une... Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 16 Mar 2010, 07:19

  Mire se ju gjeta edhe un e te gjithve Mire se ju gjej edhe une... Icon_bounce
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 16 Mar 2010, 07:23

  Mire se erdhe Klea.


  ________________________________
  Mire se ju gjej edhe une... Pictur10
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Marsela prej Fri 09 Apr 2010, 23:13

  Mire se na erdhe Bjonde dhe uroj qe tia kalojme mire sebashku.

  Ciao

  Sponsored content

  Mire se ju gjej edhe une... Empty Re: Mire se ju gjej edhe une...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 14:49