Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 25 Mar 2010, 00:53

  Mire se ju gjej te gjitheve pa perjashtim.
  Jam Anduena, 21 vjecare dhe vij nga nje qytet i shqiperise se mesme.
  Momentalishte jetoj jashte shtetit dhe shpresoj qe te kaloj caste sa me te kendshme bashke me ju ne forum, pergjate kohes se lire kuptohet.

  Mirudegjofshim.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 26 Mar 2010, 11:36

  Mire se ke ardhur mes nesh Anduena dhe uroj qe tia kalosh mire e me mire bashke me ne dhe forumin tone.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Pictur10
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Sara prej Tue 30 Mar 2010, 23:22

  Mire se vjen motra dhe uroj qe tia kalosh mjaft bukur me ne.
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 32
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Armando09 prej Tue 30 Mar 2010, 23:35

  mire se erdhe rrusho, kalofsh sa me mire.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga K@LoR5i prej Thu 01 Apr 2010, 02:16

  Mire se na erdhe Anduena dhe uroj qe tia kalojme sa me mire sebashku.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Thu 01 Apr 2010, 03:00

  Mire se ki ardhur edhe nga ana ime Anduena..Kalo sa me miree ketuu
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:48

  Saimiri shkruajti:Mire se ke ardhur mes nesh Anduena dhe uroj qe tia kalosh mire e me mire bashke me ne dhe forumin tone.

  Sinqerishte:
  Saimiri...

  Faleminderit Saimir per mikpritjen tende.
  Jam me se e bindur se do tia kaloj mjaft bukur me ju.
  Gjithe te mirat.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:48

  Sara shkruajti:Mire se vjen motra dhe uroj qe tia kalosh mjaft bukur me ne.

  Faleminderit motra dhe mire se te gjej.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:49

  Armando09 shkruajti:mire se erdhe rrusho, kalofsh sa me mire.

  Faleminderit Armando dhe mire se te gjeta.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:49

  K@LoR5i shkruajti:Mire se na erdhe Anduena dhe uroj qe tia kalojme sa me mire sebashku.

  Faleminderit dhe mire se te gjeta Kalores.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:50

  Llokumja _19 shkruajti:Mire se ki ardhur edhe nga ana ime Anduena..Kalo sa me miree ketuu

  Faleminderit shume prej teje Llokumja_19 dhe mire se te gjeta.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 00:33

  mirė se erdhe bukuroshe, ani se je larg hapėsirat janė shumė tė shkurta pėr mendje dhe zemėr tė pastėr kalofsh mirė me shokė dhe shoqe, dhe ke shumė arsye tė jesh e mirėpritur.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Marsela prej Fri 09 Apr 2010, 23:08

  Mire se te solli fati mes nesh motra. Uroj qe edhe ti ashtu si gjithe ne te tjeret do tia kalosh mjaft mire ne forum me ne.

  ciao
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 19:57

  je njė vajzė e dashur dhe motėr e gėzuar, siēna gėzojnė zemrat pėr shumė vajza tė reja qė janė nė kėto hapėsira tona...jemi krenar qė kemi fėmijė dhe vajza tė tilla, shumė tė dashura dhe tė ndritura nė mendje dhe trup tė shėndoshė...tu gėzoftė zemra moj bukuroshe....
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 May 2010, 22:27

  tė presim tė gėzuar dhe tė lumtur qė na vjen njė bukuroshe e tillė mes nesh, ke pėr tė parė se ėshtė njė shoqėri e mirė dhe virtuale...ēdp gjė duket se do tė jetė nė rregull vetėm tė na ndihmojnė shumė miq qė kemi nė forumin otnė ėt bardhė e tė pastėrtė si loti...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Alma prej Sat 19 Jun 2010, 22:47

  Mire se ke ardhur motra. Uroj qe tia kalosh sa me mire bashke me ne ketu ne forum.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Jun 2010, 18:00

  po, pra mirė se na erdhe, besoj do ta freskosh kėtė forum tė bardhė, e ta japėsh vehten tėnde duke lėnė gjurmė tė bardha nė kėto imazhe tė reja jetėsore...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Scarface prej Mon 02 Aug 2010, 08:46

  Pershendetje dhe mire se vjen mes nesh Anduena.


  ________________________________
  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Scarfa10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Aug 2010, 18:32

  po, ėshtė njė privilegj dhe kėnaqėsi qė aterove midis nesh...e shikon ka njė miqėsi dhe ambient ėt kėndshėm...besoj do tė ndjehesh mirė...,,mirė se erdhe moj...mirė se erdhe...tė bėjmė njė vend tė bukur mes nesh...ke shumė pėr tė dėgjuar dhe pėr tė shijuar miqėsi dhe sinqeritet ...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 01:42

  Mire se ke ardhur mes nesh motra, dhe uroj qe te kalosh sa me bukur.

  Pacim.


  ________________________________
  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. 478f843eb50393eb697b0b8
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:33

  Mire se vjen mes nesh motra dhe te uroj qe tia kalosh sa ma mire ketu me ne.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...

  Sponsored content

  Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. Empty Re: Une jam Anduena dhe mire se ju gjej.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 23:04