Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+7
Alma
Scarface
Anxhela-2008
Odeta
Djal~Matjan
Administratori
Lida
11 posters

  Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Lida Wed 17 Feb 2010, 00:19

  Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjitheve.
  Medoj se do tia kalojme shume mire sebashku.

  Gjithe te mirat nga une.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Administratori Sat 20 Feb 2010, 12:05

  Pershendetje edhe ty Lida dhe mire se vjen mes nesh.
  Edhe duke shpresuar se do tia kalojme mjaft mire sebashku, te uroj gjithe te mirat dhe mbaresi ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 42
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Djal~Matjan Fri 26 Feb 2010, 01:31

  Mire se ke ardhur Lida dhe te uroj qe te kalosh caste sa me te bukura ketu me ne.

  Ciao
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Odeta Mon 01 Mar 2010, 23:50

  Mire se vjen Lida dhe ia kalofsh mire motra.

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... 419254
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 09 Mar 2010, 08:17

  Mire se na erdhe Lida dhe ja kalofsh mire njekohesishte.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:01

  Saimiri shkruajti:Pershendetje edhe ty Lida dhe mire se vjen mes nesh.
  Edhe duke shpresuar se do tia kalojme mjaft mire sebashku, te uroj gjithe te mirat dhe mbaresi ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...

  Te falemminderit shume Saimir per mikpritjen e ngrohte.
  Gjithashtu edhe une te uroj ty gjithe te mirat ne jete.

  Kalofsh sa me bukur.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:02

  Djal~Matjan shkruajti:Mire se ke ardhur Lida dhe te uroj qe te kalosh caste sa me te bukura ketu me ne.

  Ciao

  Faleminderit Djal~Matjan per mikpritjen e ngrohte.

  Klofsh mire. Ciao
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:04

  Odeta shkruajti:Mire se vjen Lida dhe ia kalofsh mire motra.

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... 419254

  Faleminderit motra. Edhe ti ia kalofsh mire.
  Pacim
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:05

  Anxhela-2008 shkruajti:Mire se na erdhe Lida dhe ja kalofsh mire njekohesishte.

  Faleminderit Anxhela. Te uroj qe edhe ti te ia kalosh bukur.
  Pacim.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Scarface Fri 04 Jun 2010, 01:07

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Lida.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Alma Sat 19 Jun 2010, 22:53

  Mire se vjen Lida.
  Ja kalofsh bukur mesh nesh motra.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Lida Sat 04 Sep 2010, 22:42

  Scarface shkruajti:Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Lida.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...

  Te faleminderit Scarface dhe mire se te gjej.

  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Lida Sat 04 Sep 2010, 22:43

  Alma shkruajti:Mire se vjen Lida.
  Ja kalofsh bukur mesh nesh motra.

  Faleminderit Alma dhe mire se te gjeta edhe ty.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 39
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga florida_L Sat 11 Sep 2010, 00:31

  Mire se erdhe motra dhe ja kalofsh sa me bukur ketu me ne.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Llokumja _19 Fri 08 Oct 2010, 18:06

  Pershedetje Ylli Mire se erdhe!
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Klea@Love Thu 14 Oct 2010, 12:23

  Mire se erdhet te gjithe edhe mire se ju gjeta
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga shaban cakolli Mon 15 Nov 2010, 01:16

  pershendetje mike Laughing

  Sponsored content


  Pershendetje dhe mire se ju gjej... Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjej...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 03:20