Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+3
shpirti_omel
Anxhela-2008
Paula
7 posters

  Mire se ju gjej

  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Mire se ju gjej Empty Mire se ju gjej

  Mesazh nga Paula Tue 27 Jan 2009, 09:27

  Pershendetje te gjitheve

  Une jam Paula dhe jam anetare ende e re e ketij forumi, dhe nuk njoh asnjerin nga ju ktu, por shpresoj qe ne vazhdim te njihemi me kalimin e kohes.
  Ndaj mires e ju gjej te gjitheve dhe shpresoj qe t'kaloj mire ketu mes jush.

  Me knaqsi, Paula
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Anxhela-2008 Mon 02 Feb 2009, 00:02

  Mire se vjen Paula ne forum.
  Shpresoj qe te kalojme sa me bukur sebashku ketu ne forum.

  Gjithe te mirat
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Paula Mon 02 Feb 2009, 22:40

  Anxhela-2008 shkruajti:Mire se vjen Paula ne forum.
  Shpresoj qe te kalojme sa me bukur sebashku ketu ne forum.

  Gjithe te mirat

  Flm shume Anxhela-2008 per mikpritjen e ngrohte.

  kalofsh mire
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 03 Feb 2009, 04:18

  Paula shkruajti:Pershendetje te gjitheve

  Une jam Paula dhe jam anetare ende e re e ketij forumi, dhe nuk njoh asnjerin nga ju ktu, por shpresoj qe ne vazhdim te njihemi me kalimin e kohes.
  Ndaj mires e ju gjej te gjitheve dhe shpresoj qe t'kaloj mire ketu mes jush.

  Me knaqsi, Paula

  Mire se erdhe mes nesh Paula.
  Me pershtypjen se do tia kalosh bukur ne forum mes nesh, te uroj gjithe te mirat ne jete

  Respekte.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Scarface Wed 04 Feb 2009, 03:21

  Pershendetje edhe ty Paula, dhe ne te njejten kohe te uroj mire se ardhjen ne forum dhe kalofsh caste sa me te kendshme ketu me ne

  kalofsh mire
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Paula Thu 05 Feb 2009, 10:46

  Falemderit shpirti_omel dhe Scarface per pritjen tuaj t'ngrohte.

  gjithe t'mirat
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Desperado Sat 07 Feb 2009, 13:34

  mire se na erdhe Paula, dhe kalofsh bukur mes nesh
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Odeta Mon 16 Feb 2009, 00:10

  Mire se erdhe dhe uroj qe te kalosh bukur me ne Paula.

  gjithe te mirat nge une.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Paula Mon 16 Feb 2009, 23:51

  Pershnetj Desperado dhe Odeta.
  Ju falemderit per mikpritjen tuaj te ngrohte. shpresoj t'kalojm bukur nen shoqnine e njeri tjetrit...

  Paula.
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 37
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Anisa Tue 17 Feb 2009, 05:12

  Me fal Paula qe po ta uroj mireseardhjen pak si me vonese, por duke qene se koha e lire nuk po me premton shume keto ditet e fundit, edhe ato pak minuta qe futem ne forum, nuk di se cilit postim ti pergjigjem me se pari!

  Gjithsesi shpresoj te me kuptosh, dhe te uroj qe te kalosh sa me bukur me ne.

  Gjithe te mirat motra.

  Sponsored content


  Mire se ju gjej Empty Re: Mire se ju gjej

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:57