Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Mire se po ju gjej edhe une

  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Mire se po ju gjej edhe une Empty Mire se po ju gjej edhe une

  Mesazh nga Moza-2011 Mon 28 Feb 2011, 09:02

  Pershendetje.
  Me quajn Mimoza. Me pelqeu kjo faqe dhe u regjistrova edhe une ketu
  Mire se ju gjete te gjitheve dhe shpresoj qe te jem edhe une e mirepritur dhe tia kaloj mjaft bukur me ju ketu.

  Kalofshi mire.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se po ju gjej edhe une Empty Re: Mire se po ju gjej edhe une

  Mesazh nga Administratori Mon 28 Feb 2011, 09:05

  Mire se vjen mes nesh Mimoza dhe shpresoj qe tia kalosh bukur dhe kendshem ketu me ne, ne forum.

  Sinqerisht:
  Saimiri..
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 32
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Mire se po ju gjej edhe une Empty Re: Mire se po ju gjej edhe une

  Mesazh nga Moza-2011 Mon 28 Feb 2011, 09:19

  Faleminderit per mikpritjen Saimir dhe mire se te gjej edhe njehere.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Mire se po ju gjej edhe une Empty Re: Mire se po ju gjej edhe une

  Mesazh nga SyKaltra Wed 09 Mar 2011, 02:40

  Pershendetje Moza dhe mire se erdhe mes nesh.
  Kam pershtypjet qe do tia kalosh mjaft mire ketu me ne.

  Gjithe te mirat.

  Sponsored content


  Mire se po ju gjej edhe une Empty Re: Mire se po ju gjej edhe une

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 23:57