Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga Tigri prej Fri 10 Apr 2009, 02:13

  Kujdes!
  Ne foton qe keni me poshte eshte dicka shume interesante ne lidhje me foton.
  Per te zbuluar sekretin, duhet te shikoni foton te pernqendruar thelle ne te, dhe
  te numeroni deri ne 71, pa i ndare syte nga fotoja dhe pa i perpelitur syte...
  Me pas hidheni shikimin ne mur dhe do te shihni qarte portretin e femres qe ne
  foto nuk mundeni qe ta shihni te qarte...

  Shpresoj qe tju pelqeje.

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... 13517943


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga Odeta prej Fri 10 Apr 2009, 23:25

  Une e provova per vete.
  Eshte me se e vertete qe pasi ta shkepusesh shikimin nga fotoja pas nje perqendrimi te gjate, dhe te veshtrosh ne mur, brenda 4 - 5 sekondash te shfaqet ne mur portreti i vajzes.

  Shume interesante apo jo?!

  Flm. Tigri per sjelljen e kesaj fotoje.

  Kalofsh mire


  ________________________________
  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... ILoveYouAnimRvText
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 11 Apr 2009, 23:13

  Edhe une e provova, dhe qenka me te vertete interesante.

  Kalofshi mire


  ________________________________
  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Scarfa10
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 35
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga alkida24 prej Wed 15 Apr 2009, 23:17

  Urime Tigri.
  Me te vertete teper interesante fotoja me lart.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 23 Apr 2009, 02:32

  E cuditeshme u shfaqka me te vertete ne mur portreti i femres qe fshihet ne foto.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga Studentja prej Sun 23 Aug 2009, 06:53

  Teper interesante cyclops
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:53

  interesante mu duk edhe mua.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:32

  Shume e cuditeshme.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete

  Sponsored content

  Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju... Empty Re: Mos humbisni rastin ta provoni edhe ju...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 10:04