Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Erdha edhe un

  Lupo
  Lupo
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 44
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/04/2009

  Erdha edhe un Empty Erdha edhe un

  Mesazh nga Lupo Thu 23 Apr 2009, 06:52

  Epo po sillesha verdalle neper google e c'te shoh kishin hapur nje forum per Gurin e Bardhe, u habita, ne fillim thash me vete do jete ndonje vend tjeter, por kur lexova temat atehere mu mbush mendja. Lexova per disa dite e pastaj m'u mbush mendja thash po regjistrohem dhe s'pata as adrese emaili por ja mora hua nji shoku Very Happy. Aty ku duhej shkrujt viti i lindjes kisha shtyp gabim kater cope njesha dhe me del nje mesazh, ne kete forum nuk pranohen antare me te vjeter se 99 vjec Laughing e si perfundim ja ku me keni ketu..

  Un i lexova me vemendje dhe kenaqesi shkrimet tek forumi i prezantimit por me habiti dicka qe nje pjese e madhe gjate identifikimit nuk kane shkruar se kush jane dhe prej nga jane. Prandaj qe edhe une nuk po e bej te ditur emrin tim. Do mjaftohem me kete qe un jam nga guri i bardhe.

  Do deshiroja te lexoja shkrimet tuaja dhe te ndaja mendime mbi tema dhe ceshtje te ndryshme me te tere ju pa perjashtim. Mirepres debatet dhe kritikat.

  Ndoshta do te kishte qene me mire qe antaret te prezantoheshim me emer dhe mbiemer por ska gje. Mbi te gjitha e rendesishme eshte qe u shtrua nje sofer gurabardhese dhe ne traditen tone miqte respektohen pa dallim te njohur dhe te panjohur lol

  Hajde pra miresejugjeta Smile
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Erdha edhe un Empty Re: Erdha edhe un

  Mesazh nga Administratori Sat 25 Apr 2009, 09:37

  Pershendetje Lupo dhe mire se vjen ne forum.
  Me sa shoh paske hequr te zijte e ullirit per tu regjistruar ne forum, per shkak te moshes (hahahahahaaaa, bej shaka).

  Gjithsesi me behet shume qejfi qe u shtua edhe nje tjeter anetar nga Guri Bardhe ne kete forum.

  Shpresoj qe te kalosh mire ketu me ne.

  Sinqerishte: Saimiri...
  Arben Marini
  Arben Marini
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 42
  Vendndodhja : TIRANE
  Profesioni : MJEK VETERINER
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 07/03/2009
  Humor : DISI

  Erdha edhe un Empty Re: Erdha edhe un

  Mesazh nga Arben Marini Sat 25 Apr 2009, 22:13

  Ti Z.Lupo mireseerdhe ne sofren GURABARDHASE por perpara se tu besh kritike te tjreve duhet t`ja besh vetes njehere apo jo ,si thua?
  Une ju bej thirrje ty dhe te gjithe Gurabardhasve kudo qe ndodhen qe nepermjet ketij forumi te nxjerrim ne pah Traditen,Kulturen,Historine e gjithcka tjeter per fshatin tone.Prandaj prezantohu dhe ti si ne te tjeret dhe hajdeni te bashkojme forcat dhe te bejme dicka te bukur per vendin tone.Me resperkt A Marini.
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Erdha edhe un Empty Re: Erdha edhe un

  Mesazh nga Enkelejda Wed 22 Jul 2009, 09:59

  Pershendetje edhe nga une i nderuar Lupo dhe mire se vjen mes nesh. shpresoj qe te kalosh sa me bukur ketu me ne.
  gjithe te mirat

  Sponsored content


  Erdha edhe un Empty Re: Erdha edhe un

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 06:53