Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mire se ju gjeta te gjitheve

  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Studentja prej Mon 12 Jan 2009, 04:23

  Pershendetje te gjithe anetareve.
  Si e sapoardhur qe jam, Mire se ju gjej te gjitheve dhe shresoj qe edhe une do te jem e mirepritur nga ana juaj, per tu bere pjese e shoqerise tuaj.

  Me shpresen se do te kaloj momente te kendshme sebashku me ju, ju uroj gjithe te mirat dhe fat e lumturi ne jete.

  perzemersishte per te gjithe -studentja
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 12 Jan 2009, 08:30

  Mire se erdhe motra..
  Te uroj qe te kalosh sa me mire mes nesh.

  Pacim xxx


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve Text_150
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Tigri prej Tue 13 Jan 2009, 00:03

  Studentja shkruajti:Pershendetje te gjithe anetareve.
  Si e sapoardhur qe jam, Mire se ju gjej te gjitheve dhe shresoj qe edhe une do te jem e mirepritur nga ana juaj, per tu bere pjese e shoqerise tuaj.

  Me shpresen se do te kaloj momente te kendshme sebashku me ju, ju uroj gjithe te mirat dhe fat e lumturi ne jete.

  perzemersishte per te gjithe -studentja

  E po mire se na ke ardhur, e mire se na ke gjet moj Studente.
  Uroj qe te argetohesh disi mes nesh.

  Gjithe te mirat.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Scarface prej Fri 16 Jan 2009, 03:46

  Mire se erdhe mes nesh e nderuar.
  Te uroj te kalosh kohe te kendshme nen shoqerine tone dhe te forumit qe ndodhemi.

  Susksese ne jete.


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve Scarfa10
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 16 Jan 2009, 10:51

  Mire se vjen moj Studente.

  Kam pershtypjen qe edhe ti do te kalosh mire bashke me ne.

  Gjithe te mirat
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Administratori prej Mon 19 Jan 2009, 00:16

  Pershendetje edhe mire se erdhe Studente.
  Kalofsh sa me bukur mes anetareve te ketij forumi.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Odeta prej Fri 23 Jan 2009, 03:33

  mire se vjen motra mes nesh dhe shpresoj qe do te kalosh mire me ne.

  pacim.


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve ILoveYouAnimRvText
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 35
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Anisa prej Mon 26 Jan 2009, 13:04

  mirseerdhe mes nesh Studetja, dhe uroj qe tia kalojm bukur sebashku ne forum.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Mon 02 Feb 2009, 00:04

  Studentja shkruajti:Pershendetje te gjithe anetareve.
  Si e sapoardhur qe jam, Mire se ju gjej te gjitheve dhe shresoj qe edhe une do te jem e mirepritur nga ana juaj, per tu bere pjese e shoqerise tuaj.

  Me shpresen se do te kaloj momente te kendshme sebashku me ju, ju uroj gjithe te mirat dhe fat e lumturi ne jete.

  perzemersishte per te gjithe -studentja

  Mire se vjen motra dhe shpresoj qe te kalosh sa me bukur me ne ketu

  pacim


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Desperado prej Sat 07 Feb 2009, 13:33

  mire se na erdhe Studentja.
  uroj qe te kalojm bukur sebashku


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Studentja prej Thu 26 Nov 2009, 01:26

  Ju faleminderit te gjithe juve me lart per mikpritjen tuaj dhe per fjalet e embla.
  Kalofshi mire te gjithe
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Florida prej Thu 03 Dec 2009, 00:49

  Mire se vjen mes nesh dhe uroj qe te kalosh bukur ketu me ne.


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve I52333634_17449
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:38

  Florida shkruajti:Mire se vjen mes nesh dhe uroj qe te kalosh bukur ketu me ne.

  Mire se erdhe yllo.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:23

  Mire se na ke ardhur e nderuar Studente dhe ja kalofsh sa me mire me ne.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Studentja prej Sat 23 Jan 2010, 02:39

  Flm shume Florida, Alma dhe shpirti_omel per fjalet e embla dhe mikpritjen tuaj te ngrohte. kalofshi mire.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Jan 2010, 20:41

  mirė se na erdhe erdhe moj studente, sepse ėshtė shumė e bukur jeta studentore dhe sigurisht qė keni njė laryshi temash me tė cilat do tė mund tė bisedoni me tė rinjtė e kėtij forumi.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 13 May 2010, 00:02

  si nuk je e mirėseardhur motėr dhe anėtare e eforumit tonė, madje tė presim krahėhapur dhe tė urojnė tė gjithė tė mirat...ky ėshtė njė forum i pasur me miq dhe me begati e fisnikėri... Mire se ju gjeta te gjitheve Herz Mire se ju gjeta te gjitheve Alien Mire se ju gjeta te gjitheve Icon_sunny
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Jun 2010, 23:03

  mirė se erdhe moj ti studente dhe jo vetėm it por tė gjitha forumasit e e dashur dhe tė grumbullohen rreth sofrės sė pėrbashkėt...

  Sponsored content

  Mire se ju gjeta te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 23:53