Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+3
Scarface
Daniela
Anxhela-2008
7 posters

  Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Anxhela-2008 Mon 12 May 2008, 08:01

  Pershendetje nga une Anxhela.

  Sapo u regjistrova ne kete forum, dhe me kete rast kam nderin tju them te gjitheve;
  Mire se ju gjeta.

  Shpresoj qe sebashku me ju ketu te kaloj momente te bukura.

  Perzemersishte: Anxhela...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Daniela Tue 13 May 2008, 05:23

  Mire se erdhe Anxhela dhe me behet shume qejfi qe u bere pjese e ketij forumi.

  Kam pershtypjen se do tia kalojme bukur sebashku.

  Gjithe te mirat nga une.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Scarface Thu 22 May 2008, 00:30

  Pershendetje edhe nga ana ime Anxhela-2008 dhe mire se erdhe mes nesh.

  Shpresoj qe do tia kalosh mire nen shoqerine e anetareve dhe materialeve qe ky forum do te te ofroje.

  Kalofsh mire...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Alma Sat 24 May 2008, 22:35

  Mire se na ke urdheruar moj Anxhela.

  Shpresojme qe te edhe ti do te kalosh mire ne msin tone.

  Pacim yllo...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Odeta Wed 28 May 2008, 10:35

  Mire se erdhe moj Anxhela.

  Mire se erdhe ne mesin tone dhe shpresoj qe tia kalojme bukur sebashku.

  Kalofsh mire rrusho...
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Gurabardhesi Fri 30 May 2008, 12:01

  Mire se erdhe mes nesh Anxhela-2008 dhe uroj qe tia kalosh sa me mire ne forum sebashku me ne...

  Gjithe te mirat nga une...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Desperado Sun 08 Jun 2008, 00:49

  Pershendetje Anxhela-2008 dhe mire se erdhe ne mesin tone.
  Uroj qe te kalosh momente te bukura nen shqoerine tone dhe te forumit...

  Kalofsh mire...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Vizitor Tue 19 Jan 2010, 01:49

  dėshiroj tė pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e forumit, dhe uroj qė tė jenė jo vetėm tė gurit tė bardhė por tė kenė edhe zemrėn e bardhė dhe tė marrin dhe mė shumė tė japin dashuri tė bardhė dhe tė ēiltėr.

  Sponsored content


  Epo, mire se ju gjeta njehere. Empty Re: Epo, mire se ju gjeta njehere.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 23 Apr 2024, 00:05