Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+5
Desperado
Gurabardhesi
Administratori
shaban cakolli
SyKaltra
9 posters

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga SyKaltra Thu 29 May 2008, 02:34

  Ne radhe te pare pershendetje re gjitheve pa perjashtim.

  Si anetare e sapoardhur qe jam ne forum, kam kenaqesine qe tju them te gjitheve:
  Mire se ju gjeta...

  Shpresoj qe te jem e mirepritur edhe nga ju.

  Me respekt: SyKaltra.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga shaban cakolli Thu 29 May 2008, 05:59

  pėrshėndetje SyKaltra,mirė se erdhėt nė forumin tonė,ėshtė kėnaqėsia e jonė qė jeni me ne,urojmė tė kaloni sa mė mirė me ne.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Administratori Thu 29 May 2008, 07:55

  Pershendetje edhe nga ana ime SyKaltra dhe mire se erdhe ne forumin tone.

  Shpresoj qe te kalosh momente te kendshme nen shoqerine e ketij forumi
  dhe te anetareve te tij...

  Gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Gurabardhesi Fri 30 May 2008, 11:55

  Mire se erdhe Sykaltra dhe uroj qe tia kalosh bukur dhe hareshem ne forum...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga SyKaltra Sun 08 Jun 2008, 00:28

  shaban cakolli shkruajti:pėrshėndetje SyKaltra,mirė se erdhėt nė forumin tonė,ėshtė kėnaqėsia e jonė qė jeni me ne,urojmė tė kaloni sa mė mirė me ne.

  Pershendetje edhe ty shaban cakolli per mikpritjen dhe mire se te gjeta.

  Kalofsh mire...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga SyKaltra Sun 08 Jun 2008, 00:29

  Saimiri shkruajti:Pershendetje edhe nga ana ime SyKaltra dhe mire se erdhe ne forumin tone.

  Shpresoj qe te kalosh momente te kendshme nen shoqerine e ketij forumi
  dhe te anetareve te tij...

  Gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...

  Faleminderit Saimiri dhe mire se te gjeta.
  Kam pershtypjen se do tia kaloj shume mire ne mesin tuaj.

  Kalofsh mire...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga SyKaltra Sun 08 Jun 2008, 00:30

  Gurabardhesi shkruajti:Mire se erdhe Sykaltra dhe uroj qe tia kalosh bukur dhe hareshem ne forum...

  Mire se te gjeta Gurabardhesi dhe faleminderit per mikpritjen tende te ngrohte.

  Kalofsh mire...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Desperado Sun 08 Jun 2008, 00:47

  Mire se erdhe ne mesin tone SyKaltra dhe uroj qe te kalojme caste te bukura sebashku ketu ne forum...

  Pac fat dhe lumturi pergjithmone ne jete.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga fjolla-1 Sun 08 Jun 2008, 00:53

  Pershendetje Sykaltra.
  Mire se erdhe ne kete forum.Edhe une jam nje antare e re dhe po ja kaloj vertet mire.Jam shume e gezuar qe jam antare e nje forumi te tille.Shpresoj qe edhe ti te kalosh qaste sa me bukura ne kete forum.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Daniela Mon 09 Jun 2008, 21:34

  Pershendetje SyKaltra dhe fjolla-1.
  Mire se erdhet ne forum dhe ne mesin tone dhe kam pershtypjen se do tia kalojme mire e me mire sebashku...

  Kalofshi mire...

  Pacim...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga SyKaltra Tue 24 Jun 2008, 02:45

  Desperado shkruajti:Mire se erdhe ne mesin tone SyKaltra dhe uroj qe te kalojme caste te bukura sebashku ketu ne forum...

  Pac fat dhe lumturi pergjithmone ne jete.

  Pershendetje Desperado dhe te faleminderit shume per mikpritjen tende te ngrohte dhe miqesore.

  Gjithe te mirat...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga SyKaltra Tue 24 Jun 2008, 02:46

  fjolla-1 shkruajti:Pershendetje Sykaltra.
  Mire se erdhe ne kete forum.Edhe une jam nje antare e re dhe po ja kaloj vertet mire.Jam shume e gezuar qe jam antare e nje forumi te tille.Shpresoj qe edhe ti te kalosh qaste sa me bukura ne kete forum.

  Pershendetje fjolla-1 dhe te faleminderit per fjalet e tua te embla, dhe duke qene se edhe ti qenke e sapoardhur ne forum, te uroj edhe une ty mireseardhjen dhe tia kalosh sa me mire ne forum.

  Kalofsh mire motra.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga SyKaltra Tue 24 Jun 2008, 02:48

  Daniela shkruajti:Pershendetje SyKaltra dhe fjolla-1.
  Mire se erdhet ne forum dhe ne mesin tone dhe kam pershtypjen se do tia kalojme mire e me mire sebashku...

  Kalofshi mire...

  Pacim...

  Te faleminderit edhe ty Daniela per mikpritjen dhe te uroj gjithe te mirat e kesaj bote ne jete.

  Gjithe te mirat yllo...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Scarface Thu 26 Jun 2008, 02:44

  Pershendetje dhe mire se vjen ne mesin tone SyKaltra.
  Uroj qe te kalosh sa me mire nen shoqerine tone dhe te ketij forumi.

  Kalofsh mire.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Odeta Tue 22 Jul 2008, 23:26

  SyKaltra shkruajti:Ne radhe te pare pershendetje re gjitheve pa perjashtim.

  Si anetare e sapoardhur qe jam ne forum, kam kenaqesine qe tju them te gjitheve:
  Mire se ju gjeta...

  Shpresoj qe te jem e mirepritur edhe nga ju.

  Me respekt: SyKaltra.

  Pershendetje edhe nga ana ime e dashur SyKaltra dhe mire se erdhe ne mesin tone ketu ne forum.
  Uroj qe te kalosh mire e me mire nen shoqerine tone dhe te forumit.

  Gjithe te mirat motra...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga shaban cakolli Wed 20 Aug 2008, 03:28

  pėrshėndetje Sykaltra,mirė se erdhe nė mesin tonė,urojmė tė kalosh bukur kėtu.

  Sponsored content


  Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:59