Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Alma prej Mon 14 Apr 2008, 21:38

  Miredita.

  Duke qene se jam e sapo ardhur ne kete forum dhe ne mesin tuaj, Mire se ju gjeta njehere.
  Une quhem Alma dhe jam 20 vjece. Prej 18 vjetesh jetoj me familjen time ne USA.

  Shresoj qe te jem e mikpritur ne mesin tuaj dhe tia kalojme kendshem te gjithe sebashku.

  Kalofshi nje dite te hareshme te gjithe.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 15 Apr 2008, 02:52

  Mire se erdhe Alma...

  Te uroj qe te kalosh momente sa me argetuese nen shoqerine qe do te te ofroje forumi sebashku me anetaret dhe materialet qe permban...

  Gjithe te mirat ne jete.


  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve. Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 15 Apr 2008, 03:14

  Alma jemi shumė tė gėzuar qė jeni pjesė e forumit tonė,je e mirėpritur dhe padyshim do tė kalosh nė mesin tonė.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 16 Apr 2008, 02:00

  Pershendetje edhe nga une Alma dhe njekohesishte mire se erdh ne
  mesin tone...
  Uroj qe te kalosh caste te hareshme ne mesin tone...

  Kalofsh mire...


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve. Scarfa10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Alma prej Sun 20 Apr 2008, 09:31

  Saimiri shkruajti:Mire se erdhe Alma...

  Te uroj qe te kalosh momente sa me argetuese nen shoqerine qe do te te ofroje forumi sebashku me anetaret dhe materialet qe permban...

  Gjithe te mirat ne jete.


  Sinqerishte:
  Saimiri...

  Faleminderit Saimir dhe mire se te gjeta.

  Kalofsh mire.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Alma prej Sun 20 Apr 2008, 09:32

  shaban cakolli shkruajti:Alma jemi shumė tė gėzuar qė jeni pjesė e forumit tonė,je e mirėpritur dhe padyshim do tė kalosh mire nė mesin tonė.

  Te faleminderit shaban cakolli per mikepritjen, dhe jam e bindur qe di t'ia kaloj mire sebashku me ju.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Alma prej Sun 20 Apr 2008, 09:33

  Scarface shkruajti:Pershendetje edhe nga une Alma dhe njekohesishte mire se erdh ne
  mesin tone...
  Uroj qe te kalosh caste te hareshme ne mesin tone...

  Kalofsh mire...

  Faleminderit Scarface per mikpritjen.

  Edhe ti kalofsh mire.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Daniela prej Mon 21 Apr 2008, 23:47

  Pershendetje Alma dhe mire se erdhe.

  Ndersa ju te tjereve mire se ju gjeta njehere.

  Kalofshi mire te gjithe.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 22 Apr 2008, 19:27

  Mire se erdhe ne mesin tone Daniela.

  Uroj qe t'ia kalosh sa me mire ketu me ne.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve. Pictur10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Scarface prej Thu 24 Apr 2008, 02:51

  Alma shkruajti:
  Scarface shkruajti:Pershendetje edhe nga une Alma dhe njekohesishte mire se erdh ne
  mesin tone...
  Uroj qe te kalosh caste te hareshme ne mesin tone...

  Kalofsh mire...

  Faleminderit Scarface per mikpritjen.

  Edhe ti kalofsh mire.


  Asgje Alma.
  Thjesht respektin e duhur bera.

  Te uroj gjithe te mirat ne jete.

  Kalofsh mire.


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Scarface prej Thu 24 Apr 2008, 02:52

  Daniela shkruajti:Pershendetje Alma dhe mire se erdhe.

  Ndersa ju te tjereve mire se ju gjeta njehere.

  Kalofshi mire te gjithe.

  Pershendetje dhe mire se erdhe edhe ti Daniela.
  Shpresoj qe do te kalosh mire ne mesin tone.

  Kalofsh mire.


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve. Scarfa10
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Desperado prej Sat 03 May 2008, 23:36

  Pershendetje dhe mire se erdhe Alma.

  Uroj qe tja kalojme mire sebashku ne kete forum...

  Gjithe te mirat...


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Alma prej Sat 24 May 2008, 22:33

  Daniela shkruajti:Pershendetje Alma dhe mire se erdhe.

  Ndersa ju te tjereve mire se ju gjeta njehere.

  Kalofshi mire te gjithe.

  Mire se erdhe edhe ti yllo.
  Shpresoj qe do tia kalojme mire sebashku ketu...

  Pacim...


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Alma prej Sat 24 May 2008, 22:34

  Desperado shkruajti:Pershendetje dhe mire se erdhe Alma.

  Uroj qe tja kalojme mire sebashku ne kete forum...

  Gjithe te mirat...

  Te faleminderit per mikpritjen Desperado dhe njekohesishte edhe une shpresoj qe do tia kalojme mire sebashku.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Odeta prej Wed 28 May 2008, 10:37

  Pershendetje Alma dhe njekohesishte mire se erdhe mes nesh.

  Kam pershtypjen qe do tia kalojme sa me mire sebashku.

  Gjithe te mirat ne jete yllo...
  byebye


  ________________________________
  Mire se ju gjeta te gjitheve. ILoveYouAnimRvText
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Fri 30 May 2008, 11:59

  Pershendetje per Almen dhe Danielen dhe njekohesishte iu uroj te dyjave qe te kaloni sa me mire nen shoqerine tone dhe te forumit...

  Kalofshi mire...


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...

  Sponsored content

  Mire se ju gjeta te gjitheve. Empty Re: Mire se ju gjeta te gjitheve.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 15:04