Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?!

  Sondazh

  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?!

  [ 0 ]
  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_lcap0%Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_rcap [0%] 
  [ 1 ]
  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_lcap100%Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_rcap [100%] 
  [ 0 ]
  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_lcap0%Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_lcap0%Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_lcap0%Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_lcap0%Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_lcap0%Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Vote_rcap [0%] 

  Totali i votave: 1
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?! Empty Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?!

  Mesazh nga Administratori Sat 31 Jul 2010, 23:13

  Cfare muzike ju pelqen, qe te degjoni me shume?!

   Ora ėshtė Mon 22 Apr 2024, 23:01