Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+8
Paula
shaban cakolli
Klea@Love
shpirti_omel
Majlinda
ZeMra
Daniela
Administratori
12 posters

  Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Sondazh

  Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  [ 0 ]
  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_lcap0%Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_rcap [0%] 
  [ 3 ]
  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_lcap27%Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_rcap [27%] 
  [ 2 ]
  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_lcap18%Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_rcap [18%] 
  [ 2 ]
  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_lcap18%Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_rcap [18%] 
  [ 2 ]
  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_lcap18%Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_rcap [18%] 
  [ 2 ]
  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_lcap18%Cfare beni kur jeni te merzitur?! Vote_rcap [18%] 

  Totali i votave: 11
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Administratori Mon 02 Aug 2010, 23:03

  Cfare beni kur jeni te merzitur?!
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 01:49

  Kur jam e merzitur me shume degjoj muzik.
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 39
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga ZeMra Wed 25 Aug 2010, 02:16

  qendroj vetm ne dhomm
  Majlinda
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Majlinda Sat 04 Sep 2010, 01:24

  Mundohem te lexoj dhe te harroj shkakun qe me ben te jem e merzitur.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga shpirti_omel Wed 29 Sep 2010, 10:57

  Pij aq sa nuk e marr vesh se cbehet me rreth meje.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Klea@Love Wed 29 Sep 2010, 11:33

  degjoj muzike ose mor shoqen edhe dalim
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 24 Oct 2010, 06:10

  lexoj per te humbur kohen
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Paula Tue 09 Nov 2010, 01:47

  Dal shetitje.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Scarface Wed 17 Nov 2010, 11:07

  Pij, por jo edhe shume.
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Amelia Thu 16 Dec 2010, 22:50

  qendroj vetem
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 03:30

  Vej kufjet ne vesh dhe degjoj muzike ne kupe te qiellit.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga alexandramalaj Thu 30 Aug 2012, 01:53

  Kam deshire te qendroj vetem, te qetesoj trurin dhe te analizoj cdo gje qe me ka cuar ne ate gjendje.

  Sponsored content


  Cfare beni kur jeni te merzitur?! Empty Re: Cfare beni kur jeni te merzitur?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:37