Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ?

  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ? Empty Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ?

  Mesazh nga Daniela Sat 14 Feb 2009, 23:17

  Cfare dhurate do i beni sot te Dashurit apo te dashures tuaj?

  pacim
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ? Empty Re: Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ?

  Mesazh nga Odeta Mon 16 Feb 2009, 00:27

  Une per vete nuk do te bej ndonje dhurate, pasi aktualisht nuk kam se kujt tia bej.
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 39
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ? Empty Re: Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ?

  Mesazh nga PRINCESA Tue 28 Jul 2009, 06:27

  Une do ja dhuroja kete lule
  Dhe i them qe e dua mese shumti ne bote
  Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ? Lule

  Sponsored content


  Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ? Empty Re: Cfare dhurate do i beni sot te Dashur(it)/es ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 22:33