Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:42

  Hajde tregohuni te sinqerte dhe mos genjeni tani.
  A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  P.SH. une per vete jam shume dembel dhe nuk e kam qejf punen fare!


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:55

  Dembel i madh. Nuk kam cfare te bej!


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga Paula prej Mon 11 Jan 2010, 00:45

  Tigri shkruajti:Dembel i madh. Nuk kam cfare te bej!

  Po nga na jane mbledhur keto dembela ketu?! Hahahahahaaaa
  se bej shaka Tigri, pasi edhe vete nuk e kam shume me qejf te punoj.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga Scarface prej Thu 21 Jan 2010, 01:50

  Varet nga gjendja emocionale qe mund te gjendem, por mund te them qe shumicen e kohes jam punetor.


  ________________________________
  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Scarfa10
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 03:23

  per veten time do te thosha se punen qe duhet bere nuk e le pa bere
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 06:54

  Edhe pse pertoj shume,punen qe duhet bere patjeter,ateher e beje.
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 32
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga Armando09 prej Mon 22 Mar 2010, 09:15

  as punetor as dembel.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Fri 26 Mar 2010, 11:15

  Mendoj se jam punetor.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:00

  Jam vajz puntore, unaaa...


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:38

  Edhe puntore edhe dembele pak gjithashtu.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:35

  Me shume dembele se sa puntore

  Sponsored content

  A jeni punetor/e apo dembel/e?! Empty Re: A jeni punetor/e apo dembel/e?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 09:00