Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:44

  Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjitheve.
  Jam Ina nga Lezha dhe jam 22 vjece.
  Shpresoj qe te jem e mirepritur ne mesin tuaj.

  Kalofshi mire.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Sat 05 Dec 2009, 02:31

  Po si jo mi? Hajt mire se na ke ardhur dhe mire se na ke gjet.
  Uroj qe te kalosh mire me ne.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 05 Dec 2009, 11:57

  Mire se erdhe zemra_e_vetmuar dhe uroj qe ketu e tutje te mos jesh me e vetmuar mes nesh.

  pacim.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:11

  Mire vjen yllo dhe kalofsh bukur.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:22

  Mire se erdhe e nderuar. Kalofsh kendshem me ne.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:45

  shpirti_omel shkruajti:Mire se erdhe e nderuar. Kalofsh kendshem me ne.

  O mire se na ke ardhur e mire se na ke gjet.
  Kalofsh kendshem.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Desperado prej Mon 07 Dec 2009, 09:49

  Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur me ne.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Odeta prej Thu 28 Jan 2010, 00:35

  Mire se ke ardhur mes nesh Ina dhe ia kalofsh sa me bukur.

  pacim.


  ________________________________
  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! ILoveYouAnimRvText
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:06

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Ina.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...


  ________________________________
  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Scarfa10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Alma prej Sat 19 Jun 2010, 22:51

  Mire se erdhe motra, dhe uroj qe tia kalosh sa me mire ketu me ne, duke mos qene me nje zemer e vetmuar.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 06 Sep 2010, 09:06

  Mire se erdhe zemra_e_vetmuar dhe uroj qe te kalosh bukur ketu mes kesaj shoqerie dhe te mos ndjehesh aq shume e vetmuar.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Mon 06 Sep 2010, 11:28

  Mire se erdhe zemra e vetmuar te uroj argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt KLEA bouquet
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:29

  Mire se vjen motra dhe ja kalofsh sa me bukur ketu me ne.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...

  Sponsored content

  A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! Empty Re: A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 23:42