Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Thu 25 Mar 2010, 11:52

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Jam nje 25 vjecar nga Veriu i Shqiperise qe jetoj per nje kohe disi te gjate jashte kufinjve te Shqiperise, por me mendje dhe shpirt gjithnje atje.

  Teksa po sorollateshe neper disa faqe te ndryshme interneti, rastesishte me ra ne sy kjo faqe, dhe mu duk disi interesante, ndaj edhe vendosa te regjistrohesha dhe ja ku me keni.

  Edhe njehere mire se ju gjej dhe shpresoj qe tia kaloj sa me mire me ju.

  Perzemersishte per te gjithe juve: Zogu i Shqipes.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 26 Mar 2010, 11:37

  Mire se vjen i nderuar dhe uroj qe tia kalojme mjaft mire sebashku.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Pictur10
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Tue 30 Mar 2010, 10:19

  Mire se te gjej Saimir dhe ja i bindur qe do tia kalojme sa me bukur.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Marsela prej Fri 09 Apr 2010, 23:11

  Mire se erdhe Zog i Shqipes dhe uroj qe tia kalosh sa me mire bashke me ne ne forum.

  Ciao
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:09

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh i nderuar.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...


  ________________________________
  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Scarfa10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Alma prej Sat 19 Jun 2010, 22:56

  Mire se na erdhe i nderuar dhe uroj qe te kalosh sa me mire sebashku me ne...


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Tue 02 Nov 2010, 01:58

  Ju faleminderit Marsela, Scarface dhe Alma per mikpritjen tuaj ne forum.
  Shpresoj qe tia kaloj shume mire me ju ketu.

  Respekte.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Klea@Love prej Sun 07 Nov 2010, 11:36

  Mire se ke ardhur Zogu i Shqipes te uroj argetim te kendshem ne mesin tone

  Me rrespekt [email=Klea@Love]Klea@Love[/email]

  Sponsored content

  Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... Empty Re: Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 22:33