Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga Administratori prej Sat 21 May 2011, 00:54

  Ne kete teme, ju mundeni te thoni emrin e pijes se preferuar,
  ndersa antari tjeter qe vjen pas jush, do ti duhet tju sjelle juva
  pijen e kerkuar, pastaj te kerkoi edhe ai/ajo pijen qe preferon...


  ________________________________
  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga Administratori prej Sat 21 May 2011, 00:55

  A ka mundesi te me sjelle dikush, ndonje gote konjak Skenderbej?!


  ________________________________
  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga megan prej Mon 23 May 2011, 17:39

  Po ja po ta sjell une,me nje kusht qe ta qoj dhe une nje gote
  Po mua ma sjell dot dikush nje gote vere
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga Administratori prej Mon 23 May 2011, 19:49

  Urdheroni e nderuar dhe ju befte mire...

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. VEKhPEKhe3_-xq4P


  Nje kafe do te deshiroja pasi po me dhemd pak koka.


  ________________________________
  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 27 May 2011, 03:07

  redbull Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga Administratori prej Sat 28 May 2011, 23:56

  Urdheroni, ju befte mire.

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Image001%2013


  Nje kafe desha une!


  ________________________________
  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga megan prej Fri 10 Jun 2011, 19:03

  Saimiri shkruajti:Urdheroni e nderuar dhe ju befte mire...

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. VEKhPEKhe3_-xq4P


  Nje kafe do te deshiroja pasi po me dhemd pak koka.
  hahahaha shume flm Saimir...me shijoi jashtezakonisht
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 51
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Thu 16 Jun 2011, 01:18


  Pi Verė, mos pėrfill Parajs' e Ferr:
  Linde nga Pluhuri, nė Pluhur kthehesh,
  Sa je mbi Pluhėr, lagu, mos u ter.


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga Armanda prej Fri 02 Dec 2011, 02:57

  Nje pinakolada desha une.

  Sponsored content

  Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas. Empty Re: Ju thoni emrin e pijes se preferuar, me qellim qe tjua sjelle antari qe vjen pas.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 11:14