Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Empty Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Mesazh nga Administratori prej Sat 20 Nov 2010, 03:51

  Cili eshte personi, qe ju vjen nder mend, sapo zgjoheni nga gjumi ne mengjes?!


  ________________________________
  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Empty Re: Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Mesazh nga megan prej Sun 20 Feb 2011, 00:14

  Babai im sepse e adhuroj pa mase,eshte arsyeja perse jetoj
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Empty Re: Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Mesazh nga Matilda prej Mon 21 Feb 2011, 08:16

  Vetja ime. blush
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Empty Re: Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Mesazh nga Administratori prej Sun 27 Feb 2011, 00:23

  Ku i dihet, mbase ai/ajo qe mund te kem pare naten ne enderr. hahahah


  ________________________________
  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Empty Re: Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:28

  Ha ha ha ha.
  kolopucja
  kolopucja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 35
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : shtepiake
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/01/2009
  Humor : fiks fare

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Empty Re: Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Mesazh nga kolopucja prej Sun 27 Feb 2011, 01:22

  Varet, se jo cdo dite me bien ndermend i njeti person ne mengjes,

  Sponsored content

  Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte: Empty Re: Personi, qe ju bie nder mend, sapo zgjoheni ne mengjes eshte:

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:46