Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Sondazh

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  [ 2 ]
  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Vote_lcap29%Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Vote_rcap [29%] 
  [ 5 ]
  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Vote_lcap71%Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Vote_rcap [71%] 

  Totali i votave: 7
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga SyKaltra prej Wed 29 Jul 2009, 23:50

  A vazhdoni t'a mbani ende te fshehur fotografine e ish te dashurit/res tuaj dhe perse e beni nje gje te tille?!


  ________________________________
  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Text_150
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Thu 30 Jul 2009, 01:01

  Une per vete nuk e mbaj foton e ish te dashures time per vete shkakun se une humbas fotot e mia personale, e jo me te mbaj me fotot e te tjereve!!!
  hahahahahaaaaa...

  Jo mo jo, se bera shaka se nuk doja te thoja qe jam kaq harrakat, por e kisha fjalen; qe nuke mbaj foton e saj, per faktin se nuk kam deshire te lendohem thjesht nga foto, se sa do kudo, kemi nje te kaluar bashke, dhe medoemos, kur e sheh ne foto, te ben te vuash kujtimi i bukur por qe ka marre fund, apo jo?!


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 06:59

  Jo,si ta ruash fotot e tij,si te ruash nje doze vuajtje.
  Njesoj me duket.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 13 Mar 2011, 11:39

  Jo.


  ________________________________
  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Pictur10
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga iliriana prej Sun 13 Mar 2011, 15:15

  Jo


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga Klea@Love prej Sun 13 Mar 2011, 21:49

  Po akoma e mbaj
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga iliriana prej Mon 14 Mar 2011, 02:19

  jo


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga megan prej Tue 15 Mar 2011, 22:05

  Jo se edhe vete fotoja e tij me ben te qaj
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga kushtrim prej Fri 18 Mar 2011, 04:57

  jo nuk dua te di per at
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 18 Mar 2011, 22:19

  Patjeter qe e mbaj jan kujtime edhe kujtimet nuk hiqen
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga kushtrim prej Sat 19 Mar 2011, 05:24

  jo se me idhnohet edashra e tashme
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga iliriana prej Sun 20 Mar 2011, 22:11

  jo more as skom pase edhe nihere rehat jam


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga tipi engjellor prej Sun 10 Jul 2011, 19:54

  jo

  Sponsored content

  Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res? Empty Re: Vazhdoni ta mbani ende fotografine e ish te dashurit/res?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 16:13