Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga Alma prej Mon 29 Dec 2008, 23:56

  Pershendetje:

  -A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  te nderuar anetare te forumit, ne qofte se do te ishte e mundur do te kisha deshire qe te lexoja pergjigjet tuaja ne lidhje me pyetjen e parashtruar me lart.


  Une personalishte do e mbaja, thjeshte si kujtim te diteve te bukura qe kemi kaluar bashke...


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  oarian
  oarian
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 38
  Vendndodhja : london
  Profesioni : shume profesione asnji dipllome
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2008
  Humor : humoristat shkodran

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga oarian prej Fri 09 Jan 2009, 11:20

  une per vete do ta mbaja dhe e mbaj okoma deri sa te kem mundesi . se kujtime jane dhe cdo njeri e ka nje histori dhe nje te kaluar. por vetem nje kam mbajtur se te tjerat i kam hedhur kur kam qene i merzitur. tani ka raste qe disa nuk duan ti mbajne sepse ndarja nuk ka qene e mire per ta . ka njerez qe kane tatuazhe dhe nuk i heqin dot etj. gjithe secili ka mendjen e vet . po ti a do ta pranoje te dashurin tend te mbante dicka nga ish e dashura e tij ?
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga Florida prej Fri 09 Jan 2009, 12:39

  Edhe une do e mbaja, pasi ashtu sikurse e tha edhe parafolesi, gjithsejcili e ka nje te kaluar mire apo keq, nuk e ndryshon dot, por kujtimi serish kujtim mbetet.


  ________________________________
  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! I52333634_17449
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga Studentja prej Mon 12 Jan 2009, 04:34

  Ne qofte se shkak i ndarjes do te ishte vdekja, atehere do e mbaja dhuraten e tij si kujtim gjer ne vdekje, por ne qofte se shkak i ndarjes do te ishte tradhetia apo dicka tjeter e pavlefshme, nuk do e mbaja dhuraten e tij as edhe nje dite, por do e flakja menjehere ne mbeturina pa me te voglin hezitim..
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Mon 02 Feb 2009, 00:17

  Po


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga Scarface prej Wed 04 Feb 2009, 03:23

  As nuk e kam mbajtur dhe as nuk do e mbaj.

  gjithe te mirat


  ________________________________
  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Scarfa10
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga Denisa prej Thu 16 Jul 2009, 02:04

  Nuk jam e sigurte, pastaj me shume varet nga personi qe do te ishte.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 07:06

  Po,do e mbaja.Mbas te gjithash,kur ndjenjat do shuhen,tpakten ajo dhurate do me kujtoje qe kam qen me te.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:55

  Nuk e di. Mbase po mbase jo.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  Sponsored content

  A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?! Empty Re: A do e mbanit dhuraten e te dashurit/es tuaj edhe po te ndaheshit?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:32