Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga SyKaltra prej Fri 30 Jan 2009, 02:39

  Sikurse ndodh shpesh ne jete, te gjithe mbasi mbarojme shkollen shperndahemi neper vende te ndryshme, apo ndoshta edhe jashte atdheut, dhe me dashje apo pa dashje largohemi nga shoket dhe shoqet e shkolles, me te cilet kemi kaluar vite te tera sebashku.
  Pas gjithe ketyre qe permenda me lart:
  -A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?


  ________________________________
  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Text_150
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 03 Feb 2009, 04:20

  Me sa kam mundesi mundohem ta ruaj dhe ta mbaj gjalle shoqerine time shkollore, por nganjehere ndodh edhe qe te ftohet dhe te humbase dalengadale me kalimin e viteve.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga Paula prej Thu 05 Feb 2009, 10:49

  Me shumicen e tyre vazhdoj akoma ta ruj miqesine edhe perse tashme kan kaluar vite.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga Daniela prej Sat 14 Feb 2009, 23:21

  Sigurishte qe po.


  ________________________________
  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? 478f843eb50393eb697b0b8
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Jul 2011, 23:22

  Me nje pjese po.


  ________________________________
  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 04 Aug 2011, 08:52

  Po edhe gezohem shum kur flas me ato sepse rikthehem kujtimet .
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 51
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Fri 12 Aug 2011, 22:23

  me disa prej tyre po...


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 02:37

  Po, me disa kokrra.

  Sponsored content

  A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles? Empty Re: A vazhdoni ende t'a ruani miqesine me ish shoket dhe shoqet e shkolles?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 11:23