Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?! Empty Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?!

  Mesazh nga Administratori Sat 21 May 2011, 01:20

  Si mendoni ju qe;
  Me shume urreni apo ju urrejne?!
  mimozė shaqiri
  mimozė shaqiri
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 35
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/05/2011

  Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?! Empty Re: Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?!

  Mesazh nga mimozė shaqiri Sun 22 May 2011, 23:09

  nuk urrej askend edhe shpresoj se nuk me urren askush anonim
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?! Empty Re: Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?!

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 03:51

  Nuk urrej askend qe sme ben keq.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?! Empty Re: Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?!

  Mesazh nga ENIGMATIKE Fri 15 Jun 2012, 23:38

  Une per vete nuk urrej askend,,te tjeret ndoshta me urrejn mua
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?! Empty Re: Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?!

  Mesazh nga alexandramalaj Thu 30 Aug 2012, 02:22

  Me urrejne

  Sponsored content


  Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?! Empty Re: Mendoni se me shume urreni apo ju urrejne?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:07