Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare enderre keni pare mbreme?

  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Desperado prej Mon 06 Apr 2009, 03:35

  -Cfare enderre keni pare mbreme?!


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Desperado prej Mon 06 Apr 2009, 03:37

  Une per vete jam tip qe nuk shoh shume enderra, per te mos thene qe nuk shoh fare.
  Mund te ndodhe qe shoh njehere ne nje apo dy muaj ndonje enderr, dhe per fat te keq edhe ate enderr qe e shoh nuk e mbaj mend se cfare enderre kam pare...


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Daniela prej Wed 08 Apr 2009, 02:53

  Pershendetje dhe urime per teme Desperado.

  Endrrat jane dicka shume e bukur per njeriun pasi ne te shumten e rasteve e bejne njeriun te perjetoje per nje cast edhe gjene me te pamundur ne jete.
  Personalishte shoh shpesh enderra, por edhe une per fat te keq ashtu sikurse parafolesi nuk arrij ti mbaj mend shume.
  Persa i perket se mbremshmes, nuk mbaj mend te kem pare ndonje enderr.


  ________________________________
  Cfare enderre keni pare mbreme? 478f843eb50393eb697b0b8
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Tigri prej Thu 29 Oct 2009, 02:39

  Lere aman, se mbreme pashe ne enderr sikur isha martuar.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Nov 2009, 08:31

  Tigri shkruajti:Lere aman, se mbreme pashe ne enderr sikur isha martuar.

  hahahahahaaaa
  E po cte te themi ne tani, pervecse ''te trashegohesh dhe urime''


  ________________________________
  Cfare enderre keni pare mbreme? 478f843eb50393eb697b0b8
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 31
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Romina prej Mon 30 Nov 2009, 00:08

  Nuk e mbaj mend fare se cfare enderre kam pare mbreme.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:35

  Romina shkruajti:Nuk e mbaj mend fare se cfare enderre kam pare mbreme.

  As une se mbaj mend lale, mbase nuk kam pare asnje enderr.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Administratori prej Mon 18 Jan 2010, 10:15

  Sikur kisha fituar llotarine.


  ________________________________
  Cfare enderre keni pare mbreme? Pictur10
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 07:11

  Se mbaj mend.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Tue 09 Mar 2010, 08:37

  asnje enderr me duket.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:15

  Tigri shkruajti:Lere aman, se mbreme pashe ne enderr sikur isha martuar.


  Cfare enderre keni pare mbreme? 3916 Po si ndodhi? hahahahahahaaa Cfare enderre keni pare mbreme? 65738
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:08

  une nuk i mbaj mend fare enderrat.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:34

  Qe kam enderruar mbreme ne gjume jam me se e sigurte, por se per cfare as qe e mbaj mend.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:37

  Veten dhe nje person tjeter
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Armanda prej Sat 30 Jun 2012, 03:02

  Skam pare asnje enderr.

  Sponsored content

  Cfare enderre keni pare mbreme? Empty Re: Cfare enderre keni pare mbreme?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 12:25