Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO?

  Sondazh

  Eshte ne te mire te shqiptareve apo jo, antaresimi i Shqiperise ne Nato?!

  [ 7 ]
  Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_lcap88%Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_rcap [88%] 
  [ 0 ]
  Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_lcap0%Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_lcap0%Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_rcap [0%] 
  [ 1 ]
  Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_lcap12%Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Vote_rcap [12%] 

  Totali i votave: 8
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Empty Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 06 Apr 2009, 00:58

  Pershendetje te gjithe shqiptareve.

  Duke qene se shteti yne, sapo eshte bere anetar i Natos, cfare eshte mendimi juaj ne lidhje me kete anetaresim?
  -Do te jete ne favor te shqipetareve apo jo ky nenshkrim i titullareve tane qe sapo kane nenshkruar me asamblene e pergjithshme te Natos?!

  Jepni mendimet tuaja.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO? Empty Re: Cfare mendimi keni per antaresimin e Shqiperise ne NATO?

  Mesazh nga Desperado prej Mon 06 Apr 2009, 03:28

  Une per vete jam shume optimist me kete hap te ndermarre nga kreret e shtetit shqiptar dhe me antaresimin e shqiperise ne Nato, pasi kjo e ben shqiperine qe te renditet ne radhet e perbashketa te shume shteteve te tjera me te drejta te barabarta dhe me nje siguri akoma me te madhe si shtet.
  Gjithsesi mendoj se ky eshte edhe nje hap tjeter perpara, qe sipas mendimit tim do ta ndihmoje pak me shume shqiperine, per antersimin e saj edhe ne Bashkimin Europian...

  Shpresojme gjithnje per me mire


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...

   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:37