Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+19
Lida
Alma
Zog i Shqipes
florida_L
Genta
casanova
Marsela
Administratori
fabian
Scarface
Djal~Matjan
shpirti_omel
Paula
Daniela
Anxhela-2008
Tigri
Odeta
AlbGirl
Desperado
23 posters

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Desperado Mon 02 Mar 2009, 00:51

  Ne kete teme, gjithsejcili ka te drejten qe te beje nje pershendetje SPECIALE per te gjitha VAJZAT e forumit.

  Ndaj duke qene se jam une qe po e nisi kete teme, po e bej une pershendetjen e pare.

  Pershendes te gjitha vajzat e forumit dhe ju uroj gjithe te mirat ne jete.

  Gjithe te mirat
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga AlbGirl Mon 02 Mar 2009, 06:03

  Pershendetje dhe te faleminderit Desperado,
  per temen e hapur, enkas per te pershendetur neve, anetaret vajza te ketij forumi.

  Kalofsh bukur
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Odeta Tue 03 Mar 2009, 06:01

  Uauuuuuu...
  Po me habit fare mor Desperado me kete teme!
  Ne te vertete personalishte as qe e prisja nje teme surprize si kjo, ne kete forum.

  Hahahahahahaaaaaa
  thjesht nje shaka e vogel

  Faleminderit per pershendetjen tende drejtuar vajzave te forumit, sigurishte perfshire edhe mua.

  gjithe te mirat ne jete
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Tigri Wed 04 Mar 2009, 02:30

  Desperado shkruajti:Ne kete teme, gjithsejcili ka te drejten qe te beje nje pershendetje SPECIALE per te gjitha VAJZAT e forumit.

  Ndaj duke qene se jam une qe po e nisi kete teme, po e bej une pershendetjen e pare.

  Pershendes te gjitha vajzat e forumit dhe ju uroj gjithe te mirat ne jete.

  Gjithe te mirat

  Ma more nga mendja kete temen more Desperado, gjithsesi duke qene se gjendem ne kete teme, do te doja te beja nje pershendetje teper speciale per te gjitha vajzat qe kemi ne forum, pasi me te vertete e meritojne nje pershendetje te tille.
  Ju uroj fat, lumturi dhe suksese te vazhdueshme ne jete.

  Me respekt nga une Tigri.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Anxhela-2008 Thu 05 Mar 2009, 00:53

  Faleminderit Desperado dhe Tigri per pershendetjet tuaja te vecanta ndaj neve (vajzave te forumit).

  Ju degjofsha te miren.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Mar 2009, 00:49

  Epo e meriton nje falenderim ore Desperado per iniciativen e hapjes se kesaj teme. Njekojesishte nuk do te leja pa falenderuar edhe Tigrin per pershendetjen e tij.

  Kalofshi mire te dy.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 46
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Paula Fri 13 Mar 2009, 00:42

  Daniela shkruajti:Epo e meriton nje falenderim ore Desperado per iniciativen e hapjes se kesaj teme. Njekojesishte nuk do te leja pa falenderuar edhe Tigrin per pershendetjen e tij.

  Kalofshi mire te dy.

  Faleminderit edhe nga une.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga shpirti_omel Sat 21 Mar 2009, 21:32

  Pershendes te gjitha vajzat, e forumit dhe ju them qe jeni ylla te gjitha.

  gjithe te mirat...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 43
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Djal~Matjan Thu 02 Apr 2009, 02:31

  Pershendetje edhe nga une per te gjitha vajzat ne forum dhe ju uroj gjithe te mirat ne jete.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Scarface Sat 04 Apr 2009, 10:12

  Pershendes te gjitha vajzat e ketij forumi dhe ju uroj te kene fat dhe lumturi te perjeteshme kudo qe ndodhen.

  Me respekt: Scarface
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Odeta Fri 10 Apr 2009, 23:18

  Ju faleminderit djema, per pershendetjet tuaja te ngrohta.
  Edhe ju kalofshi mire dhe kendshem
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga fabian Fri 29 Jan 2010, 10:39

  I peshendes edhe une te gjitha vajzat e forumit qe si gjithkund edhe ketu jane teper te dobishme
  Nje pershendetje e ngrohte miqesore
  Fabiani
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Administratori Fri 29 Jan 2010, 10:52

  Me lejoni qe edhe une duke iu bashkangjitur anetareve te mesiperm dhe pershendetjeve te tyre, te pershendes perzemersishte dhe miqesishte nga thellesia e zemres, te gjitha vajzat e forumit duke ju uruar fat, mbaresi dhe lumturi te pashtershme pergjithmone ne jete...

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Sat 30 Jan 2010, 01:29

  po edhe unė iu bashkohem pėrshėndetjeve tė kėsaj fundjave pėr tė gjitha gocat e bukura qė janė nė kėtė forum tė dashur. kalofshi mirė dhe kthehuni prapė nė tryezėn tonė tė pėrbashkėt.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Marsela Sun 07 Feb 2010, 11:15

  Do te kisha deshire qe te falenderoja thelle nga zemra te gjithe djemte qe kane pershendetur ne kete teme dhe ne vecanti Scarface, si iniciator te temes.

  Me respekt nga une Marsela.
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 37
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga casanova Thu 18 Feb 2010, 20:27

  pershendetje u uroj vajzave te forumit fat dhe mbaresi ne jete
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Thu 18 Feb 2010, 23:03

  a ka gjė mė tė mirė dhe dobishme kur pėrshėndet vajzat e bukura tė kėtij forumi. pėrshėndetje tė pėrzemėrt dhe uroj tė bėni njė jetė tė pėrmbushur me dėshirat tuaja...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Odeta Mon 01 Mar 2010, 23:44

  Ju feleminderit djema per pershendetjet dhe urimet tuaja te ngrohta ne keto dite te ftohta dimri.
  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... 419254
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Tue 02 Mar 2010, 00:40

  mė shumė se pėrshėndetje kėtyre vajzave dhe mikeshave tona. u rritshi sa malet e larta dhe u bėfshi tė nderuara nė mesin tuaj.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 36
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Genta Tue 23 Mar 2010, 05:51

  Falenderoj te gjithe djemt e forumit, per pershendetjet e tyre te ngrohta dhe miqesore per ne vajzat.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Tue 23 Mar 2010, 17:46

  aq tė bukura dhe tė dashura sa edhe pėrshėndetja duhet tė ishte e tillė. u bėfshi edhe mė tė bukura...
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 41
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga florida_L Wed 24 Mar 2010, 02:55

  faleminderit te gjithe cunave.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Wed 24 Mar 2010, 18:01

  le tė dashurohen sa mė parė dhe tė jenė tė dashura e tė shėndetshme...uroj, qė mos kalojnė mėngjeset dhe tė presin mbrėmjet duke shikuar nga jashtė por duke u kapur dorė pėr dore e qafė mė qafė e gushė mė gushė me tė dashurit e tyre. jeta ėshtė e shlkurtėr dhe mund tė jetė edhe mė e shkurtėr pa dashuri e pa seks tė mirė...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Zog i Shqipes Sun 09 May 2010, 21:42

  Edhe une pershendes me gjithe shpirt te gjitha vejzat e forumit dhe iu uroj gjithe te miret qe iua deshiron zemra.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010, 17:59

  unė i pėrshėndesė kėto vajza me njė ngrohtėsi dhe dashuri tė posaēme, e ndjej se janė shumė tė gėzuara dhe tė lumtura, kurse nė jetė ėt kapin shumė gjėra qė i kanė afėr dhe tė shijojnė tė mirat dhe bukuritė, sepse shpejt largohen dhe mund tė ndjejnė njė boshllėk, e kaluara nuk kthehet, shpejt kalon dhe fluturon...u dėrgoj shumė dashuri dhe shėndet tė mirė...

  Sponsored content


  Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit... Empty Re: Nje pershendetje SPECIALE vetem per VAJZAT e forumit...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:21