Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Alma Sun 01 Mar 2009, 13:31

  Sikurse mund ta keni kuotuar edhe per nga vete titulli qe mban kjo teme qe sapo e hap ne keto caste, do te kisha deshire qe te beja nje pershendetje re ngrohte dhe te perzemert per te gjithe ata anetare qe ndoshen online ne keto momente.

  Kalofshi sa e bukur dhe gezueshem.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Desperado Mon 02 Mar 2009, 00:48

  Pershendetje dhe urime per temen Alma.

  Edhe une ne keto momente, pershendes te gjithe ata persona qe jane online.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga AlbGirl Mon 02 Mar 2009, 06:01

  Pershendetje edhe nga une, te gjitheve atyre qe gjenden online per momentin.

  Gjithe te mirat, jeni njesha te gjithe
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Anxhela-2008 Thu 05 Mar 2009, 01:00

  Me sa shoh une, tani per tani asnje anetar nuk eshte online, ndaj per te mos e bere pershendetjen kot, pershendes ate qe do te futet ne linje i pari.
  Hahahahahaahaaaa

  Skisha rrugezgjidhje tjeter.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Tigri Sun 15 Mar 2009, 01:02

  Nje pershendetje per Saimirin, pasi ne tani vetem ai gjendet online ne forum.

  Gjithe te mirat


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 40
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Djal~Matjan Mon 04 May 2009, 20:12

  Pershendes Saimirin dhe arben boden, te cilet jane online momentalishte.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga SyKaltra Mon 11 May 2009, 22:11

  Edhe une pershendes Scarface, i cili eshte ne online tani per tani.


  ________________________________
  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Text_150
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 40
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Djal~Matjan Fri 29 May 2009, 22:24

  Pershendes alkiden24 dhe i uroj nje dite sa me te bukur dhe te kendshme sot.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 36
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga alkida24 Fri 29 May 2009, 22:25

  Flm Djal~Matjan per urimet dhe njekohesishte edhe une te uroj ty qe te kalosh nje dite sa me te bukur sot.

  Ciao
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Daniela Sat 27 Jun 2009, 23:56

  Pershendes Scarface i cili eshte ne linje ne keto momente dhe i uroj gjithe te mirat ne jete.

  pacim


  ________________________________
  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online 478f843eb50393eb697b0b8
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Scarface Sun 28 Jun 2009, 00:01

  Daniela shkruajti:Pershendes Scarface i cili eshte ne linje ne keto momente dhe i uroj gjithe te mirat ne jete.

  pacim

  Flm shume Daniela per pershendetjen, dhe duke qene se me zure ngushte (hahahahaa), edhe une te pershendes ty dhe te uroj gjithe te mirat e kesaj bote.

  Kalofsh mire yllo.


  ________________________________
  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Scarfa10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty pershendetje

  Mesazh nga Vizitor Fri 10 Jul 2009, 06:39

  nuk e di ajam i pari ne kete qast po i pari fiton gjithmon
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 36
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga alkida24 Mon 13 Jul 2009, 22:29

  Pershendetje Saimir, se te pashe qe je online.
  Uroj qe te kalosh nje jave sa me mire.
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Florida Mon 27 Jul 2009, 07:27

  Pershendes Almen qe eshte ne keto caste online dhe i uroj gjithe te mirat ne jete.

  Pacim


  ________________________________
  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online I52333634_17449
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Alma Mon 27 Jul 2009, 07:31

  Florida shkruajti:Pershendes Almen qe eshte ne keto caste online dhe i uroj gjithe te mirat ne jete.

  Pacim

  Flm per pershendetjen Florida, dhe une ne te njejten kohe shfrytzoj rastin qe je ne linje, dhe te te pershendes dhe te te uroj gjerat me te bukura te kesaj jete.

  byebye


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori Wed 26 Aug 2009, 01:47

  Nje pershendetje te vecante per Klodianen qe eshte ne linje ne keto caste.


  ________________________________
  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Pictur10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Daniela Tue 24 Nov 2009, 08:29

  Nje pershendetje te vecante e lancoj per Saimirin, i cili gjendet ne kete cast online.
  Kalofsh mire...


  ________________________________
  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online 478f843eb50393eb697b0b8
  rik rik
  rik rik
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 34
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/11/2009

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga rik rik Mon 30 Nov 2009, 07:52

  PERSHENDETJE TE GJITHEVE. UNE JAM E SAPO ARDHUR.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 01 Dec 2009, 01:44

  E po duke qene, se nuk ka anje tjeter online ne keto momente pervec meje, perfitoj nga rasti te pershendes ''rik rik'' dhe ti uroj mire se ardhjen duke qene se qenka e re ne kete forum.

  gjithe te mirat.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Alma Fri 04 Dec 2009, 03:40

  Nje pershendetje do te kisha deshire te lancoja per ari-n dhe Saimiri-n qe ndodhen aktualisht ne line me mua.
  Kalofshi mire dhe mbetshi me shendet.
  Ciao.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 06 Dec 2009, 00:44

  Pershendes ardhmerine e bukur, qe eshte tani ne linje dhe i uroj gjithe te mirat ne jete.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Studentja Sat 23 Jan 2010, 02:43

  Pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat ne jete, Saimirit dhe fabianit qe jane tani ne linje.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Mon 25 Jan 2010, 23:56

  a do tė pėrshėndes tė gjithė ata qė janė nė forum dhe mendojnė qė tė hyjnė nė tė...duket se anėtarėt janė mjaft aktivė dhe pėrfitoj nga rasti qė tė ndjehem mjaft i lumtur qė mund tė pėrshėndesė tė gjithė. nė perėndim, dmth vendet e kulturuara europiane, shumė bėjnė gara se kush do tė pėrshėndetė njėri-tjetrin mė sė pari. ėshtė shumė gjė e vlefshme tė drejtosh pėrshėndetje dhe buzėqeshje miqėsore.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Odeta Thu 28 Jan 2010, 00:29

  Edhe une pershendesh dhe ju uroj gjithe te mirat e kesaj bote, Saimirit dhe raif kashtanjeves, pasi tani per tani vetem keta te dy gjenden online me mua.

  me reskpet.


  ________________________________
  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online ILoveYouAnimRvText
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor Thu 28 Jan 2010, 00:48

  pėrshėndes tė gjithė ata qė do tė mė pėrshėndesin por nuk kanė mundėsi. uroj qė tė mendojnė sado pak se ky ėshtė njė dimėr dhe njerėzitė duhet inkurajuar qė tė tejkalojnė vėshtirėsitė edhe materiale, por edhe ato tė forcimit shpirtėror, pasi ka edhe dimėr qė ėshtė brenda neve, madje shumė mė i ashpėr se ai jashtė. uroj, qė kėto vėshtirėsi tė tejkalohen, anipse kėto sfida janė tė vėshtira, kur i ndajmė sė bashku bėhen mė tė lehta.

  Sponsored content

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online Empty Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:55