Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Desperado prej Mon 02 Mar 2009, 00:38

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Une per vete do te doja qe te kem nje Audi Q7.

  Po ju te tjeret???


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 02 Mar 2009, 06:20

  Edhe une Audi e kam deshire, por jo Q7, thjesht nje te vogel ''TT'' kam qejf
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Scarface prej Tue 03 Mar 2009, 02:35

  Me pelqen shume Lamborghini


  ________________________________
  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Scarfa10
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 02 Apr 2009, 02:41

  Hummer 2.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:36

  nje Mini do me pelqente shume.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:30

  Nje te ketille lale, dhe asgje me shume...

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Audi_a5_mtm_tuning


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Jan 2010, 03:00

  Me pelqen jashte mase X5...


  ________________________________
  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Pictur10
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 07:15

  Sa per ne fillim nje Audi A4,do me kishte hije
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Marsela prej Sun 07 Feb 2010, 11:28

  Nje MAZDA RX-7.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:18

  Nje ketille e kam shume qejf.

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? BMW_X6_50_front
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga K@LoR5i prej Sun 21 Mar 2010, 11:56

  Lamborghini.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Fri 26 Mar 2010, 11:19

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? BMW-X6-ActiveHybrid-2
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:30

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Pink01
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:00

  Edhe mua me pelqen shume kjo e fundit


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:37

  Erilda shkruajti:C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Pink01

  Edhe une nje te ketille adhuroj shume.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:36

  Me pelqen POLO

  Sponsored content

  C'fare makine deshironi apo enderroni te keni? Empty Re: C'fare makine deshironi apo enderroni te keni?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:30