Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+7
Anduena01
K@LoR5i
Lida
Anxhela-2008
ardhmerija e bukur
Studentja
Administratori
11 posters

  Per cfare po mendoni aktualishte?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Fri 22 Jan 2010, 03:56

  Cfare po mendoni aktualishte ne keto momente?

  Une per vete, po mendoj, ah sikur te isha pushim sonte!!!
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Studentja Sat 23 Jan 2010, 02:41

  Po mendoj per te bere nje telefonate.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 32
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Fri 29 Jan 2010, 06:55

  Po ndegjoj muzik dhe po gjej relaxim ne valet e netit.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 09 Mar 2010, 08:38

  per asgje me rendesi.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Lida Wed 10 Mar 2010, 00:14

  Po mendoja, se kurre do te marre fund ky dimer, se na mbyti fare.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 32
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Wed 10 Mar 2010, 00:34

  po mendoja,qe sa dite hektike ka qen sot
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga K@LoR5i Sun 21 Mar 2010, 11:54

  Se si ta fik kompjuterin dhe te iki tia kepus gjumit.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Anduena01 Thu 25 Mar 2010, 01:05

  hic asgje.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Zog i Shqipes Fri 26 Mar 2010, 11:14

  Sikur te kisha mundesine dhe te ... ... !!!
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 39
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga florida_L Sat 27 Mar 2010, 12:01

  Per asgje pasi jam shume e merzitur sonte!
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Armanda Fri 09 Dec 2011, 02:32

  Per dicka qe po me grricen mendjen me kohe.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga ENIGMATIKE Fri 15 Jun 2012, 23:38

  Per dike

  Sponsored content


  Per cfare po mendoni aktualishte? Empty Re: Per cfare po mendoni aktualishte?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 14:00