Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?!

  Sondazh

  A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?!

  [ 0 ]
  A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?! - Faqe 2 Vote_lcap0%A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?! - Faqe 2 Vote_rcap [0%] 
  [ 20 ]
  A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?! - Faqe 2 Vote_lcap100%A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?! - Faqe 2 Vote_rcap [100%] 

  Totali i votave: 20
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?! - Faqe 2 Empty Re: A do ta ndertonit lumturine tuaj, mbi vuajtjen e tjeterkujt?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 12 Jul 2011, 09:29

  As qe e mendoj nje gje te tille .

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 16:37