Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  -C'fare pelqeni te beni me shume?

  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga fjolla-1 prej Wed 25 Jun 2008, 19:06

  Pershendetje.
  Ne kete teme do te keni mundesin te shprehni se qfare ju pelqen te beni me shume.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty Re: -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga fjolla-1 prej Wed 25 Jun 2008, 19:09

  Ja po i'a filloj une.
  Mua me pelqejne shume librat.Te gjithe me thojne:leri pak se do te corrohesh.
  Une pelqej te lexoj shume libra e posaqerisht roman,tregime dhe poezi.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty Re: -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga Scarface prej Sun 13 Jul 2008, 23:12

  Pershendetje dhe urime per temen fjolla-1.
  Personalishte me shume me pelqen qe e shikoj filma, pasi jam shume i dhene pas kinematografise...

  Kalofsh mire...


  ________________________________
  -C'fare pelqeni te beni me shume? Scarfa10
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty Re: -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga Enkelejda prej Thu 17 Jul 2008, 23:00

  Ndersa mua me shume me pelqen qe te kercej...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty Re: -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga Odeta prej Fri 07 Nov 2008, 10:49

  Enkelejda shkruajti:Ndersa mua me shume me pelqen qe te kercej...

  Epo, cme rrin ashtu atehere, hajde hidhu ketej nga une se ka pellcitur muzika si ne dasem...


  ________________________________
  -C'fare pelqeni te beni me shume? ILoveYouAnimRvText
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty Re: -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 15 Nov 2008, 02:26

  po mė pėlqen muzika,vallezimi,leximi...............
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty Re: -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sat 15 Nov 2008, 23:37

  Odeta shkruajti:
  Enkelejda shkruajti:Ndersa mua me shume me pelqen qe te kercej...

  Epo, cme rrin ashtu atehere, hajde hidhu ketej nga une se ka pellcitur muzika si ne dasem...

  Odeta, a mundem qe te vij edhe une, pasi edhe mua me pelqen shume vallzimi.

  Hahahahahahaaaaaaa.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  Sponsored content

  -C'fare pelqeni te beni me shume? Empty Re: -C'fare pelqeni te beni me shume?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 09:07