Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+21
megan
Klea@Love
Marsela
ardhmerija e bukur
fabian
rexha
Djal~Matjan
ILIROS
Lavdrim xira
Anxhela-2008
SyKaltra
shaban cakolli
Daniela
Tani
Desperado
Scarface
Odeta
USHTARI-GJILAN
Haziz Alia
Gurabardhesi
Administratori
25 posters

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 3 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:32

  kam njė kėnaqėsi tė veēant tė pėrshėndes mikeshėn ODETA dhe mikeshėn DANIELA dhe uroj qė tė pėrmbushin njė vikend tė bukur me dėborė..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 3 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:33

  pėrshėndes shumė tė gjithė gurabardhėsit tė cilėt janė me plot zemrėn e bardhė dhe sinqeritet
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 3 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Sat 24 Mar 2018, 04:34

  Jam i privilegjuar qė tė bėj pėrshėndetje edhe SAIMIRIN si administrator dhe strateg nė rrugėtimin tonė tė pėrbashkėt
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 3 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 04 Apr 2018, 21:08

  iu dėrgoj shumė pėrshėndetje tė ngrohta qė tė jeni tė lėumtur dhe shumė tė gėzuar dhe uroj suksese nė jetėn tuaj..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 3 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga raifkashtanjeva Wed 04 Apr 2018, 21:09

  Uroj shumė shėndet dhe suksese tė gjithėve..

  Sponsored content


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 3 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 04:10