Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+21
megan
Klea@Love
Marsela
ardhmerija e bukur
fabian
rexha
Djal~Matjan
ILIROS
Lavdrim xira
Anxhela-2008
SyKaltra
shaban cakolli
Daniela
Tani
Desperado
Scarface
Odeta
USHTARI-GJILAN
Haziz Alia
Gurabardhesi
Administratori
25 posters

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Sat 28 Jul 2007, 13:38

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... 8fe9cd8519a4825ff87b2cce11d73e19

  Duke qenė se jemi nė temėn e Pėrshėndetjeve dhe tė Urimeve,
  kam nderin dhe kėnaqėsinė qė tė bėj njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe tė pėrzemėrt pėr tė gjithė Gurabardhėsit pa pėrjashtim, kudo qė ndodhen nėpėr botė...

  Ju uroj shėndet, fat dhe lumturi tė pafundme, si nė jetėn personale ashtu edhe nė jetėn familjare.
  Zoti qoftė gjithmonė me ju dhe j'ua plotėsoftė ē'do dėshirė qė keni pėr tė ardhmen...  Me sinqeritet dhe dashamirėsi ndaj gjithė juve:
  Saimiri nga Londra....


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon 20 Aug 2007, 05:00, edituar 1 herė gjithsej
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Gurabardhesi Wed 08 Aug 2007, 00:43

  Faleminderit per pershendetjen, Saimir...

  Nje pershendetje te ngrohte kam edhe une per Gurabardhesit.
  Fat dhe shendet j'u uroj gjithmone ne jete te nderuar miq...

  Me respekt - Gurabardhesi...
  Haziz Alia
  Haziz Alia
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 59
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/08/2007

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Haziz Alia Wed 08 Aug 2007, 23:53

  Saimir Ju pershendes e ju falenderoj per website e Gurit Bardhe Duket mire si fillim Ju pergezoj
  Shume te fala nga une
  Beju te fala te gjitheve atje ne Londer Gurabardhesve nga une e i falenderoj per pritjen qe me kane bere kur erdha atje ne vitin 2004.
  Good luck to you all!
  Have a nice time.
  Best regards Haziz ALIA
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Thu 09 Aug 2007, 01:51

  Haziz Alia shkruajti:Saimir Ju pershendes e ju falenderoj per website e Gurit Bardhe Duket mire si fillim Ju pergezoj
  Shume te fala nga une
  Beju te fala te gjitheve atje ne Londer Gurabardhesve nga une e i falenderoj per pritjen qe me kane bere kur erdha atje ne vitin 2004.
  Good luck to you all!
  Have a nice time.
  Best regards Haziz ALIA

  Pėrshendetje Haziz.
  Nė radhė tė parė, kam nderin dhe kėnaqėsinė qė nė emėr tė forumit Guri Bardhė, tė tė uroj mirėseardhjen nė kėtė forum dhe t'ia kalosh sa mė mirė nėn shoqėrinė e forumit dhe tė anėtarėve tė tij...

  Gjithashtu tė falenderoj shumė pėr urimin dhe vlerėsimin e forumit tuaj ndaj kėtij forumi...

  Gjithė tė mirat, fat dhe suksese nė jetė.

  Sinqerishtė, Administratori i forumit:
  Saimiri...
  USHTARI-GJILAN
  USHTARI-GJILAN
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 42
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2007

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga USHTARI-GJILAN Sat 25 Aug 2007, 10:24

  PERSHENDETJE PER TE GJITH NGA USHTARI-GJILAN,BESOJ SE DO JAM I MIR SE ARDHUN NE FORUM,APO JO

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Sat 25 Aug 2007, 21:57

  Sigurishte qe je i mireseardhur.
  Pra mire se vjen dhe uroj qe tia kalosh sa me kendshem nen shoqerine e tone dhe te forumit...


  Gjithe te mirat...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Odeta Tue 15 Jan 2008, 02:07

  Duke qene se ndodhemi ne forumin e guri bardhe, edhe kam deshire qe te bej nje pershendetje per gjithe gurabardhesit kudo qe te jene neper bote.

  me kenaqesi, Odeta.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Tue 15 Jan 2008, 05:13

  Odeta shkruajti:Duke qene se ndodhemi ne forumin e guri bardhe, edhe kam deshire qe te bej nje pershendetje per gjithe gurabardhesit kudo qe te jene neper bote.

  me kenaqesi, Odeta.


  Faleminderit per pershendetjen tende Odeta.

  Gjithe te mirat ne jete:
  Saimiri...
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Gurabardhesi Sat 01 Mar 2008, 22:29

  Odeta shkruajti:Duke qene se ndodhemi ne forumin e guri bardhe, edhe kam deshire qe te bej nje pershendetje per gjithe gurabardhesit kudo qe te jene neper bote.

  me kenaqesi, Odeta.

  Faleminderit per pershendetjen tende te embel Odeta.

  Te uroj fat dhe lumturi ne jete...

  Me respekt: Gurabardhesi.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Scarface Thu 06 Mar 2008, 01:57

  Kam nderin dhe kenaqesine qe ti bashkangjitem edhe une urimit te Saimirit qe beri per te gjithe Gurabardhesit pra per te gjithe patriotet e tij kudo qe mund te ndodhen neper bote.

  Fat dhe lumturi pacin pergjithmone ne jete.

  Scarface...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Desperado Mon 10 Mar 2008, 05:25

  Pershendetje dhe mirese ju gjeta te gjitheve.

  Duke qene se jam i sapo ardhur ne kete forum, kam edhe une deshire qe te lanēoja nje pershendetje per te gjithe persona qe jane nga Guri Bardhe dhe njekohesishte i'u uroj fat dhe mbaresi ne ēdo ane te jetes...

  Me respekt nga: Desperado.
  Tani
  Tani
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 45
  Vendndodhja : Londer
  Profesioni : GM
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 13/03/2008
  Humor : none

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Tani Thu 13 Mar 2008, 11:38

  Saimiri shkruajti:Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... 8fe9cd8519a4825ff87b2cce11d73e19

  Duke qenė se jemi nė temėn e Pėrshėndetjeve dhe tė Urimeve,
  kam nderin dhe kėnaqėsinė qė tė bėj njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe tė pėrzemėrt pėr tė gjithė Gurabardhėsit pa pėrjashtim, kudo qė ndodhen nėpėr botė...

  Ju uroj shėndet, fat dhe lumturi tė pafundme, si nė jetėn personale ashtu edhe nė jetėn familjare.
  Zoti qoftė gjithmonė me ju dhe j'ua plotėsoftė ē'do dėshirė qė keni pėr tė ardhmen...  Me sinqeritet dhe dashamirėsi ndaj gjithė juve:
  Saimiri nga Londra....

  Pershendetje Sajmiri
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Thu 13 Mar 2008, 11:42

  Pershendetje edhe ty Tani dhe mire se erdhe ne kete forum...

  Shpresoj qe te kalosh momente te kendshme nen shoqerine e ketij forumi dhe te anetareve te tije...

  Te uroj gjithe te mirat ne jete:

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Scarface Thu 24 Apr 2008, 02:49

  Pershendetje te gjitheve (Gurabardhesve), edhe vecanerishte Tanit qe sapo ka ardhur ne forum...

  Gjithe te mirat nga une.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Daniela Wed 28 May 2008, 21:50

  Si anetare e forumit qe jam, do te kisha edhe deshire qe te bashkohesha me pershendetjen e Saimirit, per te pershendetur te gjithe Gurabardhesit.
  Fat dhe lumturi paci pergjithmone ne jete...

  Kalofshi mire.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga shaban cakolli Thu 29 May 2008, 05:53

  Nuk jam nga Guri i bardhė,por anėtar i kėtij forumi,andaj nga thellėsia e zemrės i pėrshėndes Gurėbardhasit dhe ju uroj gjithė tė mirat.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Thu 29 May 2008, 07:53

  shaban cakolli shkruajti:Nuk jam nga Guri i bardhė,por anėtar i kėtij forumi,andaj nga thellėsia e zemrės i pėrshėndes Gurėbardhasit dhe ju uroj gjithė tė mirat.

  Pershendetje dhe Faleminderit shume per pershendetje tende te ngrohte dhe miqesore,
  i nderuar Shaban...

  Edhe une te uroj ty gjithe te mirat e kesaj jete.

  Siqnerishte:
  Saimiri...
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Gurabardhesi Fri 30 May 2008, 11:53

  Pershendetje te gjithe atyre qe kane pershendetur deri me tash Gurabardhasit, dhe ju uroj fat e lumturi te pafundme gjithmone ne jete...

  Gjithe te mirat...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 08 Jun 2008, 06:51

  Gurabardhas,si ju gjithė anėtarėve tė forumit Guri i Bardhė,ju pėrshėndes tė gjithėve pa dallime,ju keni suksese,keni festa e ditėlindje,mė vjen keq
  qė nuk mund tė hy mė shpesh kėtu e tė ju pėrgėzoj,kaq mė premton koha.Por pranoni shpirterisht pėrshėndetjet e mia,ju uroj shėndet tė mirė dhe ju pėrgėzoj pėr kėtė punė tė mbarė qė po bėni.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Sat 21 Jun 2008, 23:42

  shaban cakolli shkruajti:Gurabardhas,si ju gjithė anėtarėve tė forumit Guri i Bardhė,ju pėrshėndes tė gjithėve pa dallime,ju keni suksese,keni festa e ditėlindje,mė vjen keq
  qė nuk mund tė hy mė shpesh kėtu e tė ju pėrgėzoj,kaq mė premton koha.Por pranoni shpirterisht pėrshėndetjet e mia,ju uroj shėndet tė mirė dhe ju pėrgėzoj pėr kėtė punė tė mbarė qė po bėni.

  Pershendetje Shaban.
  Si administrator i ketij forumi dhe ne te njejten kohe edhe si Gurabardhes qe jam, te falenderoj thelle nga zemra per te gjitha pershendetjet e tua...
  Persa i perket kohes, ate e di gjithsejcili se sa e kushtueshme dhe e perkufizuar eshte.

  Te uroj gjithe te mirat ne jete dhe familje i nderuar Shaban.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga SyKaltra Tue 24 Jun 2008, 02:43

  Pershendetje edhe nga ana ime, per te gjithe Gurabardhesit kudo qe ndodhen neper bote...

  Ju uroj fat dhe lumturi pergjithmone ne jete.

  Kalofshi kendshem...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 24 Jun 2008, 23:13

  SyKaltra shkruajti:Pershendetje edhe nga ana ime, per te gjithe Gurabardhesit kudo qe ndodhen neper bote...

  Ju uroj fat dhe lumturi pergjithmone ne jete.

  Kalofshi kendshem...

  Kam nderin dhe kenaqesine qe te bashkohem edhe une me pershendetjen e SyKaltres, drejtuar te gjitheve atyre personave qe jan nga Guri Bardhe...

  Gjithe te miret ne jete dhe ne familje...

  Anxhela-2008.
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Lavdrim xira Tue 14 Oct 2008, 19:48

  Me qe me jepet rasti dua te bej dhe une nje pershendetje dhe urim te perzemert te gjithe Gurit Te Bardhe dhe anetareve te ketij forumi.Kudo qofshin u uroj fat dhe mbaresi dhe ne vecanti dua te pershendes shokun tim te ngushte qe u bene vite pa e takuar dhe njekohesisht dhe administratori i ketij forumi.Saimir Murati.Te uroj thelle nga zemra dhe te pergezoj per kete iniciative te marre.
  Me respekt dhe dashuri.Lavdrim xira.
  Good luck of you all.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Wed 15 Oct 2008, 01:38

  Lavdrim xira shkruajti:Me qe me jepet rasti dua te bej dhe une nje pershendetje dhe urim te perzemert te gjithe Gurit Te Bardhe dhe anetareve te ketij forumi.Kudo qofshin u uroj fat dhe mbaresi dhe ne vecanti dua te pershendes shokun tim te ngushte qe u bene vite pa e takuar dhe njekohesisht dhe administratori i ketij forumi.Saimir Murati.Te uroj thelle nga zemra dhe te pergezoj per kete iniciative te marre.
  Me respekt dhe dashuri.Lavdrim xira.
  Good luck of you all.

  Pėrshėndetje Lavdrim.
  Nė radhė tė parė tė uroj mirė se ardhjen nė forum.
  Sė dyti kam kėnaqėsinė tė tė falenderoj thelle nga zemra pėr fjalėt e ėmbla dhe miqėsore qė mė ke dėrguar pėrgjatė pėrshėndetjes tėnde.

  Ndaj tė uroj qė tia kalosh sa mė mirė nėn shoqėrinė e kėtij forumi dhe tė anėtarėve tė tij.

  Me respekt dhe knaqėsi tė veēantė ndaj teje:
  Miku juaj - Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Scarface Wed 15 Oct 2008, 10:11

  Mire se erdhe mes nesh dhe mes patrioteve te tu i nderuar Lavdrim.

  Kam pershtypjen se do tia kalosh mjaft bukur ne kete forum.

  Kalofsh mire.

  Sponsored content


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:28