Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+21
megan
Klea@Love
Marsela
ardhmerija e bukur
fabian
rexha
Djal~Matjan
ILIROS
Lavdrim xira
Anxhela-2008
SyKaltra
shaban cakolli
Daniela
Tani
Desperado
Scarface
Odeta
USHTARI-GJILAN
Haziz Alia
Gurabardhesi
Administratori
25 posters

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  ILIROS
  ILIROS
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 37
  Vendndodhja : tiran
  Profesioni : loan oficer
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/12/2008
  Humor : portokalli

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga ILIROS Fri 19 Dec 2008, 05:28

  Pershendetje te gjith Gurabardhesve dhe gjithashtu dhe per ato qe e vizitojn kete forum,urime ti sajmir qe ke kriju kete forum,kaloni sa me mire ketu ciaoooooooo
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Sat 20 Dec 2008, 01:13

  ILIROS shkruajti:Pershendetje te gjith Gurabardhesve dhe gjithashtu dhe per ato qe e vizitojn kete forum,urime ti sajmir qe ke kriju kete forum,kaloni sa me mire ketu ciaoooooooo

  Pershendetje ILIROS dhe te faleminderit per pershendetjen tende te ngrohte, drejtuar Gurabardhasve.
  Njekohesishte si anetar i ri qe qenke, te uroj edhe mire se ardhjen ne forum, dhe shpresoj qe do te kalosh mjaft bukur nen shoqerine e ketij forumi dhe te anetareve te tij.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 42
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Djal~Matjan Thu 02 Apr 2009, 02:14

  Pershendes te gjithe Gurabardhesit dhe ju uroj gjithe te mirat ne jet.

  Me respekt per te gjithe patriotet matjane nga Guri Bardhe, Djal~Matjan
  rexha
  rexha
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 78
  Vendndodhja : istog
  Profesioni : ekonomist i diplomuar
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/11/2009
  Hobi : shetitja ne natyrė
  Humor : po

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga rexha Wed 25 Nov 2009, 20:32

  pėrshendetje dhe urime per kurban bajramin te gjithve nė gurbardh
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga fabian Fri 29 Jan 2010, 10:22

  Edhe une i pershendes te gjithe Matjanet, te cilet kane dhene nje kontribut te vyer, ne nje kohe kur shtetit ton i duhej

  ju uroj te gjitheve mbaresi
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 33
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Fri 05 Feb 2010, 23:02

  Epa tani do thoja erdhi radha ime.
  Kam pak kohe qe jam regjistrua ne kete forum,dhe si fillim kam pershtypje te kendshme per gurabardhesit.
  Dhe me kete rast do doja ti pershendes shuuumme,dhe ju uroj suksese dhe cdo te mire ne jete!

  Me respekt Ardhmerija e bukur
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Marsela Sun 07 Feb 2010, 11:14

  Edhe une si anetare e ketij forumi, kam deshire te pershendes te gjithe Gurabardhesit kudo qe te gjenden neper bote, dhe tju uroj thella nga zemra, nje jete te bukur dhe te mbushur me plot lumturi e begati.
  Po ashtu ju uroj suksese ne pune, jete dhe familje.

  Me respekt nga une Marsela.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Thu 01 Jul 2010, 23:15

  tė gjihtė gurabardhėsitė e ditur dhe miqėt e shokėt i pėrshėndesė me njė sinqeritet ėt madh...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Fri 28 Jan 2011, 20:04

  Pasi jam i rikthyer pas ca kohėsh pauze jo shumė tė arsyeshme, pasi mungesat nuk mund tė justifikohen me asgjė, pėrpos nevojės qė ndjen pėr tu kkthyer nė mesin e miqėve..dua tė mė pranoni, dhe me kėtė rast u pėrshėndesė tė gjithėve, pasi nuk ka vend mė tė mirė se nė mesin e gurabardhėsve, tė cilėt pos
  qė janė tė bukur nga jashtė kanė edhe shumė gurė tė ēmueshėm nga brenda dhe kjo galeri e virtyteve nuk bėnė tė mos gėrmohet dhe tė shėrbej si udhėrrėfyes i tė gjitha mbarėsive. shumė gjėra duken dhe hetohen, e qė reflektohet nga shumė anėtarė qė sjellin freski dhe miqėsi tė kėndshme...uroj pėr tė gjithė bekimet mė tė mira dhe rruga e bardhė tu shėrbej si dritė dhe
  dashuri nė jetėn tuaj...secilit nga ato dėshira qė i mėton tė realizojė nė jetėn e vet...dėshrioj ėt qėndroj sa mė gjatė nė mesin tuaj...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Sat 29 Jan 2011, 02:52

  I nderuar Raif.
  Pershendetje miku im dhe mire se u riktheve serish shendoshe e mire ne mes nesh.
  Dua te theksoj se me te vertet e kemi ndjere thelle mungesen tende ne faqet e ketij forumi, te bisedave, mendimeve dhe ideve te ndritura qe shpreh kurdohere neper tema te ndryshme.
  Gjithsesi me duhet te shtoj qe edhe mungesat e kane arsyen e tyre, pasi jeta ecen dhe koha jo gjithmone na premton per te qene kurdoher te lire dhe te gatshem ne forum, edhe perse ketu mundemi te gjejme sadopak qetesin dhe vendin e shprehjes se lire te asaj cka ndjejm ne shpirt.

  Me behet qejfi qe te kemi serish aktiv ne forum dhe te uroj cdo te mire ne jete dhe familje.

  Sinqerisht me respekt:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Mon 31 Jan 2011, 18:56

  E hapa dritaren e kėtij mėngjesi pėr tė uruar hyrjen e kėndshme tė guarbardhėsve dhe miqėve tė dashur nė kėtė sofėr tė madhe tė ofrimeve dhe miqėsive...Kuptohet nuk kisha pėr tė harruar edhe fjalėt e bukura qė duhet drejtuar bordit tė vyer, anėtarėvė qė na pregatisin gjėra tė mira, dhe atyre qė japin gjithēka tė na shpėrndajnė rreze tė bukura tė miqėsive...posaēėrisht uroj mikeshat tė cilat reflektojnė anėn e bukur tė jetės sonė...janė shoqe, motra dhe vajza tona, me tė cilat ndėrtojmė njė botė sa mė tė bukur...pėrgėzoj saimirin, i cili bėnė ēdo gjė qė secilit nga neve i buzėqesh dhe i troket nė derėn e zemrės duke i uruar mirėseardhje nė tavolinėn e pėrbashkėt, i dėshrioj shėndetė dhe mbarėsi familjare dhe personale...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Tue 01 Feb 2011, 00:13

  Pershendetje edhe njehere miku im Raif, dhe te jam shume mirenjohes per c'do fjale te bukur te e nxjerr aq embel nga shpirti.
  Udhe une te uroj ty cdo te mire, sa me shume fat dhe suksese ne jeten personale dhe ate familjare i nderuar.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Klea@Love Wed 09 Feb 2011, 02:09

  Pershendetje edhe nga ana ime duke ju uruar cdo te mire ne jete gjithashtu ne familjet tuaja

  Me rrespekt Klea
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Wed 09 Feb 2011, 18:34

  Uroj njė mėngjes tė kėndshėm tė gjithėve qė hapėrojnė me gurabardhėsitė dhe ekipin e tyre udhėheqės, dhe dėshiroj ėq timoni tė cilin ata e mbajnė tė ecėn drejt dhe tė na prezantojnė bukuritė magjike tė miqėsive, dashurive dhe pėrpėlitjeve tė pėrditshme jetėsore, duke bėrė qė atė tallaze dhe valė tė na ngrohin jo vetėm nga jashtė, por tė shkėlqejnė brenda neve , duke na zbukuruar mozaikun tonė jetėsor...Uroj qė gurabardhėsitė, tė gjejnė shtigje tė reja, tė njohin shumė miq dhe mikeshė, ndoshta kjo duket shumė virtuale, por nė fakt shumė miqėsi kanė ndodhur pėrmes letrave, telefonave, takimeve spontane, sepse kur ndodhesh pėrballė dinamikės sė pėrditshme, largėsitė gjeografike, mund tė evitohen duke shpalosur ndjenjat e thella, tė cilat janė ato qė kanė njė shpejtėsi marramendėse, dhe udhėtojnė e prekin zemrat dhe shpalosin edhe thellėsitė mė tė bukura tė saja...Uroj, Uroj, qė secili tė shprehet lirshėm dhe hapur, duke bėrė qė ta njoh vehten nė shumė dimensione...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Thu 10 Feb 2011, 00:27

  kuptohet se kur e nderojmė dike duke e pėrshėndetur sinqerisht hapim njė rrugė tė re, drejt thellimit tė miqėsive, spontane dhe krejt pa ndonjė obligim tė vėshtirė...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Thu 10 Feb 2011, 00:28

  unė pėr vehetn time i pėrshėndesė tė gjithė dhe uroj tė nxitojnė duke marrė rreze tė bukura nga kjo ditė sikur pranvere e hershme...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Tue 15 Feb 2011, 01:51

  i ftoj gurabardhėsitė tė ngjeshin radhėt dhe tė thellojnė miqėsitė sa mė shumė duek njohur njėri-tjetrin dhe duke pėrcjellur nė kontinuitet aktivitetet e tyre tė nduardurta dhe duek kėnbyer pėrvoja ti ndohmojmė shoqi-shojit, me kėshilla dhe opinione tė dobsishme. pėr kėtė ėshtė shtruar kjo sofėr e madhe ku do tė shpalosen idetė dhe vizionet e tė ushqehen me mundėsi tė reja jete e zhvillimi jetėsor...
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga megan Fri 18 Feb 2011, 23:15

  Nje pershendetje super e madhe ju vjen dhe nga une.Edhe pse une nuk jam gurabardhese kam shume respekt per te gjithe ju.jeni super te gjithe
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Administratori Sat 19 Feb 2011, 02:47

  Kam kenaqesin dhe nderin e madh qe te lexoj fjale te tilla, pershendetese dhe miqesore nga ju antare te nderuar te
  ketij forumi, drejtuar patrioteve te mi Gurabardhas.
  Njekohesisht nuk mundem qe te dal nga kjo teme ne te cilen
  jam, pa ju pershendetur dhe falenderuar edhe une juve qe i
  beni keto pershendetje te sinqerta.
  Ju uroj shendet te plote dhe cdo te mire ne jeten tuaj, ngado
  qe te ndodheni.

  Sinqerisht me rrespekt:
  Saimiri...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 Feb 2011, 20:37

  nga larg dhe nga afėr pėrshėndetjet janė gjithmonė ėt dashura dhe tė kėndshme, vijnė grumbullohen sikur rrjedha e lumit dhe derdhen nė njė det tė mrekullueshėm ndjenjash tė sinqerta pėr tė pėrshėndetur mikun apo mikeshė...sa shumė det i bukur dhe tė gjthė hyjmė nė tė dhe lahemi nė kaltėrsinė e njė imagjinate virtuale...ndoshta, ndoshta kėto pėrshėndetje prekin mė shumė se ndjenjat dhe krijohen miqėsi tė njė tryeze tė pėrbashkėt ku gjejnė ushqime shumė ide tė mrekullueshme nė jetėn dhe pėrditshmėrinė tonė..mbase me opinione dhe ide tė shfaqura krijojmė njė standard tė sjelljeve tona, dhe pėrpjekjeve tpėr ta zbukuruar qenien tonė...shkėputja nga pėrditshmėria, vetėm pėr njė ēast krijon rrethana tė reja e vlerėsimet individuale tė nivelit nė tė cilin ndodhemi..nė bashkėbisedime, mund tė vlerėsojmė pozicionet personale dhe bukuritė e brendshme, dhe llojllojshmėria e kopshtit tonė tė brendshėm...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 Feb 2011, 20:38

  gjithsesi uroj miqėt tė kenė shėndetin dhe mbarėsinė familjare dhe personale ..
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 38
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime Sun 27 Feb 2011, 00:49

  Gjithashtu edhe une i pershendes dhe ju uroj cdo te mire ne jete te gjithe Gurabardhesve ngado qe te gjenden neper bote.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Vizitor Tue 01 Mar 2011, 00:21

  nuk mjafton vetėm pėrshėndetja por shumė mė tepėr kur sheh gurabardhėsitė qė janė ulur pranė tryezės sė tyre tė pėrbashkėt tė miqėsisė..uroj tė janė ashtu pėrgjtihmonė...
  dini_2_3@hotmail.com
  dini_2_3@hotmail.com
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 36
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/06/2012

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga dini_2_3@hotmail.com Sun 10 Jun 2012, 22:44

  Ky mesazh eshte ndryshuar nga Stafi Drejtues, per arsye se ishte jashte teme!
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga ENIGMATIKE Mon 11 Jun 2012, 20:21

  Pershendetje per te gjithe juvee

  Sponsored content


  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit... - Faqe 2 Empty Re: Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr tė gjithė Gurabardhėsit...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:23