Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Politika eshte Putana qe mashtron dhe rrjep xhepat e gjithe popullit...

  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 38
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Politika eshte Putana qe mashtron dhe rrjep xhepat e gjithe popullit... Empty Politika eshte Putana qe mashtron dhe rrjep xhepat e gjithe popullit...

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime Mon 27 Sep 2010, 23:23

  Politika eshte Putana qe mashtron dhe rrjep xhepat e gjithe popullit!!!...

  Te pakten une keshtu mendoj per vete, po a nuk mendoni keshtu edhe ju per politiken?!
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Politika eshte Putana qe mashtron dhe rrjep xhepat e gjithe popullit... Empty Re: Politika eshte Putana qe mashtron dhe rrjep xhepat e gjithe popullit...

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 28 Sep 2010, 00:36

  Pershendetje dhe urime per kete teme.
  Jam plotesisht me mendimin tuaj ndaj politikes e nderuar, dhe kjo eshte me se e vertete.

   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:07