Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 23 Sep 2007, 23:05

  Pėrshėndetje...

  Tė nderuar anėtarė, a s'mė thoni se sa orė kaloni nė ditė nė internet pėrpara kompjuterit?


  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 08 Nov 2007, 08:17

  pėrshėndetje saimiri
  tė pėrshėndes e tė pėrgėzoi pėr kėtė temė tė bukur
  e dua internetin,me pengon kohae punės,por sikur tė kam kohė kaloj shtatė orė,shprehu mendimet e mija,mė pėlqen tė lexoj mendimet e tė tjerėve.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Administratori prej Thu 13 Dec 2007, 02:40

  Pershendetje edhe ty Shaban dhe te faleminderit
  per pergezimin...

  Une personalishte qendroj mesatarishte 5 ore ne dite, por ka edhe raste kur mund te qendroj edhe 15 ore ne dite ne qofte
  se kam kohe te lire...


  Gjithe te mirat...


  ________________________________
  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 21 Jan 2008, 04:41

  Po pra dukert se interneti ėshtė sėmundje qė ėshtė bėrė pjesė e jetes sonė!Ne jetojmė nga puna,por kohėn pas punėsiakushtojmė internetit.Ētė bėsh?
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Mon 28 Jan 2008, 02:37

  Me thene te drejten koha nuk me premton edhe aq shume per te qendruar perpara kompjuterit, keshtu qe pergjigja ime eshte:
  Nuk qendroj me shume se 1 ose 2 ore ne dite para kompjuterit...

  Kalofshi mire te gjithe.


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 15 Apr 2008, 03:29

  mvaresisht nga koha,kur kam kohe qendroj 7-12 ore,por ngjane rrallė tė kam kohė.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Scarface prej Thu 24 Apr 2008, 02:54

  Tju them te drejten, deshire kam qe te qendroj shume gjate ne kompjuter,
  por sikurse po e shihni edhe ju vete, koha eshte dicka qe nuk po na premton shume keto dite!

  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Scarfa10
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga fjolla-1 prej Sat 07 Jun 2008, 19:15

  Une qendroj 3 deri ne 4 ore para kompjuterit por sikur te kisha kohe me shume do te qendroja me shume.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga SyKaltra prej Sun 08 Jun 2008, 00:22

  Ndersa une nuk para qendroj shume ne Kompjuter.
  Me se shumti qendroj gjate fundjaves, por jo me shume se dy tre ore, pasi sikurse e keni thene edhe ju te tjeret pak me lart, kohe nuk na premton shume...

  Kalofshi mire...


  ________________________________
  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Text_150
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Studentja prej Sun 23 Aug 2009, 06:54

  Ka raste kur me duhet te qendroj me teper se 5 ore, por nuk eshte se qendroj duke chatuar apo ne facebook, LOL.
  Me duhet te qendroj duke studiuar.
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:52

  shume shume pak.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:34

  Varion nga koha e lire qe kam.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 16 Jan 2010, 23:37

  Varet!ndodh qe 5 min qendroj dhe largohem.
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 03:45

  varet nga dita, ka dite qe regulloj kompjuter ( kam mbaruar nje kurs per kete) Atehere me duhet te rri gjate , ka dite qe vetem lexoj ose shoh lajmet 1 ose 2 ore.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:11

  varion.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Thu 01 Apr 2010, 03:21

  Sa kam kohe te lire nuk e shikoj sa ora rri ne net
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:46

  shume...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:48

  Jo shume.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:33

  Vikendeve tere diten

  Sponsored content

  Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit? Empty Re: Sa orė kaloni pėrpara kompjuterit?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 20:22