Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 42
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga mirela ela prej Wed 08 Sep 2010, 23:58

  Nga koha e lire qe keni gjate dites apo nates, me shume e kaloni para Televizionit apo para Kompjuterit?!
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:46

  Me shume para TV-se


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Mon 27 Sep 2010, 23:29

  Para PC.
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga Genta prej Thu 30 Sep 2010, 02:08

  Me shume kohen e lire e kaloj para televizionit.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga Administratori prej Tue 13 Dec 2011, 00:34

  Me shume para PC-se pasi TV nuk para shikoj shume.


  ________________________________
  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Pictur10
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 34
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga NENSI prej Tue 13 Dec 2011, 05:03

  Meshume para PC se TV nuk e pelqej shume....
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 16 Dec 2011, 03:56

  Edhe une me te shumten e kohes se lire e kaloj ne kompjuter.
  Beauty..
  Beauty..
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 28
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2012

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga Beauty.. prej Thu 10 May 2012, 23:55

  para Kompjuterit

  Sponsored content

  Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se? Empty Re: Kaloni me shume kohe te lire para TV-se apo para PC-se?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 19:44