Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 25 Mar 2011, 02:58

  Pershendetje antare te nderuar te ketij forumi.
  Do te kisha deshire te dija mendimet tuaja ne lidhje me pyetjen
  e parashtruar edhe s'i titull te kesaj teme se:
  -C'fare ju pelqen me se shumti ne kete forum?!

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Pictur10
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty Re: C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga kushtrim prej Fri 25 Mar 2011, 03:03

  mua me pelqen stafi shoqeria dhe temat
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty Re: C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 25 Mar 2011, 03:17

  kushtrim shkruajti:mua me pelqen stafi shoqeria dhe temat

  Te faleminderit i nderuar Kushtrim dhe te jam shume mirnjohes,
  njekohesisht me behet qejfi qe je pjese e ketij forumi...

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty Re: C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 25 Mar 2011, 23:16

  Qetesia thjeshtesia e ti
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty Re: C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga kushtrim prej Sat 26 Mar 2011, 08:22

  kji siper si hyn ne forum
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty Re: C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga iliriana prej Sat 26 Mar 2011, 16:04

  ka rregulll dhe ka tema duhura


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty Re: C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 16 May 2011, 23:34

  Fakti qe ashtu sikurse edhe thjeshtesia qe ka vete forumi, edhe antaret jane te thejsht dhe mjaft te mirekuptueshem.


  ________________________________
  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Pictur10

  Sponsored content

  C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?! Empty Re: C'fare j'u pelqen me shume ne kete forum?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 19:48