Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?! Empty Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:03

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!


  ________________________________
  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?! 478f843eb50393eb697b0b8
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga megan prej Sun 20 Feb 2011, 00:34

  Te fitoja konkursin per shkollen e larte
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 21 Feb 2011, 08:14

  Te shkoja diku prane dikujt.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 00:18

  Te ikja ne nje ishull te shkrete se u be gjithcka monotone ketu ne shkoder

  Sponsored content

  Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire, qe te ndodhte ne jeten tuaj pergjate 24 oreve te ardhshme?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 00:14