Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje nga une Arta

  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Pershendetje nga une Arta Empty Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga Arta1 prej Sun 05 Sep 2010, 11:43

  Pershendetje te gjitheve dhe mire se ju gjeta.
  Jam Arta nga Tirana, por qe jetoj larg ne mergim prej disa vitesh.

  Shpresoj tia kaloj mire ketu me ju.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje nga une Arta Empty Re: Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga Administratori prej Mon 06 Sep 2010, 09:02

  Mire se vjen ne kete forum Arta, dhe uroj qe tia kalojme sa me mire sebashku.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pershendetje nga une Arta Pictur10
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pershendetje nga une Arta Empty Re: Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:30

  Mire se erdhe motra dhe te uroj qe tia kalosh sa ma bukur ketu me ne.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje nga une Arta Empty Re: Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga Scarface prej Wed 17 Nov 2010, 10:45

  Pershendetje dhe mire se na ke urdheruar.


  ________________________________
  Pershendetje nga une Arta Scarfa10
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pershendetje nga une Arta Empty Re: Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 21 Feb 2011, 08:32

  Pershendetje Arta dhe mire se vjen mes nesh.
  Uroj qe tia kalojm bukur sebashku.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pershendetje nga une Arta Empty Re: Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga SyKaltra prej Wed 09 Mar 2011, 02:43

  Mire se erdhe Arta dhe kalofsh bukr me ne.


  ________________________________
  Pershendetje nga une Arta Text_150
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Pershendetje nga une Arta Empty Re: Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga kushtrim prej Wed 09 Mar 2011, 02:47

  mir se erdhe ARTA ne mesin ton te deshiroj te kalojsh mir ne ket shoqeri me te miren ne internet

  Sponsored content

  Pershendetje nga une Arta Empty Re: Pershendetje nga une Arta

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 22:31